See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluge voditelja projekta izgradnje Osnovne škole Cavtat
Beschreibung: Predmet nabave je pružanje usluga upravljanja projektom „Izgradnja i opremanje Osnovne škole Cavtat“, sukladno članku 33. Zakona o poslovima i djelatnostima prostornog uređenja i gradnje ( NN 78/15, 118/18, 110/19) koja uključuje financijsko, pravno i tehničko savjetovanje Naručitelja te koordinaciju svih dionika u projektu u svrhu cjelovite uspješne provedbe planiranog zahvata u prostoru te dodatno i: • administrativno vođenje projekta i koordinacija svih sudionika na projektu • upravljanje procesima provedbe projekta s davanjem potrebnih mišljenja i uputa • upravljanje ugovorima dionika u projektu • upravljanje svim procesima koje traže kontrolna tijela sa izradom svih potrebnih izvještaja i očitovanja • izvještavanje Naručitelja i ostalih dionika u projektu koji definira Naručitelj • sudjelovanje na svim potrebnim sastancima (na mjestu izvršenja projekta i po potrebi u uredima nadležnih tijela) i sve ostale aktivnosti na razini voditelja projekta kojim se omogućuje uspješna provedba projekta Tijekom provedbe predmeta nabave ponuditelj mora Naručitelju dostavljati sljedeće jedinstvene izvještaje, a u obliku koji odobri naručitelj i to kako slijedi: - Početni izvještaj daje se u 2 primjerka u tiskanom obliku i 1 primjerak u digitalnom obliku na hrvatskom jeziku, u roku od 15 dana od uvođenja u posao. Izvještaj obuhvaća financijsko, tehničko i pravno sagledavanje u odnosu na projekt sa smjernicama za provedbu projekta. - Zapisnike sa sastanka se dostavlja svim sudionicima predmetnog sastanka a daje se na hrvatskom jeziku, a dostavlja se mailom u digitalnom obliku pdf. formatu. - Redovite mjesečne izvještaj daje se u 2 primjerka u tiskanom obliku i 1 primjerak u digitalnom obliku na hrvatskom jeziku, koji navodi događaje i napretke tijekom prethodnog mjeseca s financijskog, tehničkog i pravnog aspekta sa smjernicama za naredni period. - Posebne izvještaje daje se u 2 primjerka u tiskanom obliku i 1 primjerak u digitalnom obliku na hrvatskom jeziku, o svakom većem problemu koji može utjecati na tijek realizacije ugovora sa financijskog, tehničkog i/ili pravnog aspekta koji se pojavi tijekom ugovornog perioda. Izvještaj se izrađuje na zahtjev Naručitelja. - Izvještaj o završetku projekta daje se u 2 primjerka u tiskanom obliku i 1 primjerak u digitalnom obliku na hrvatskom jeziku, po završetku projekta.
Interne Kennung: JNV 4/23
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71541000 Projektmanagement im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000