See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie urologii w popołudniowej Poradni Urologicznej na rzecz pacjentów Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii, według bieżących potrzeb Udzielającego Zamówienia, nr postępowania: KO/L/60/25/LSO/AC
Beschreibung: Przedmiotem konkursu jest udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu urologii z podziałem na trzy zadania: 1) udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie urologii w popołudniowej Poradni Urologicznej w środy, w godzinach 14:00 – 19:00, w wymiarze czasu pracy 24 godziny/miesiąc (dodatkowe procedury – 30 miesięcznie), zgodnie z przyjętym harmonogramem czasu pracy i bieżącymi potrzebami 2) udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie urologii w popołudniowej Poradni Urologicznej w czwartki, w godzinach 14:00 – 20:00, w wymiarze czasu pracy 24 godziny/miesiąc, (dodatkowe procedury – 20 miesięcznie), zgodnie z przyjętym harmonogramem czasu pracy i bieżącymi potrzebami 3) udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie urologii w popołudniowej Poradni Urologicznej w poniedziałki, wtorki i środy, w godzinach 14:00 – 19:00, w wymiarze czasu pracy 24 godziny/miesiąc, zgodnie z przyjętym harmonogramem czasu pracy i bieżącymi potrzebami
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111200 Ärztliche Versorgung im Krankenhaus
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen