See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verwerken van tuinafval
Beschreibung: Verwerken van het tuinafval afkomstig van de recyclageparken van Mirom Menen.
Interne Kennung: PPP0S4-35/5068/2025/035
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Verwerken tuinafval - repa Geluwe (winter)
Beschreibung: Verwerken van het tuinafval afkomstig van het recyclagepark te Geluwe (gedurende de maanden dec. t/m maart).
Interne Kennung: 2025/035 1_1
Los: LOT-0002
Titel: Verwerken tuinafval - repa Geluwe (lente/zomer/herfst)
Beschreibung: Verwerken van het tuinafval afkomstig van het recyclagepark te Geluwe (gedurende de maanden april t/m nov.).
Interne Kennung: 2025/035 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Verwerken van tuinafval - repa Gullegem Rijksweg (winter)
Beschreibung: Verwerken van het tuinafval afkomstig van het recyclagepark te Gullegem Rijksweg (gedurende de maanden dec. t/m maart).
Interne Kennung: 2025/035 3_3
Los: LOT-0004
Titel: Verwerken van tuinafval - repa Gullegem Rijksweg (lente/zomer/herfst)
Beschreibung: Verwerken van het tuinafval afkomstig van het recyclagepark te Gullegem Rijksweg (gedurende de maanden april t/m nov.).
Interne Kennung: 2025/035 4_4
Los: LOT-0005
Titel: Verwerken van tuinafval - repa Gullegem Nijverheidslaan (winter)
Beschreibung: Verwerken van het tuinafval afkomstig van het recyclagepark te Gullegem Nijverheidslaan (gedurende de maanden dec. t/m maart).
Interne Kennung: 2025/035 5_5
Los: LOT-0006
Titel: Verwerken tuinafval - repa Gullegem Nijverheidslaan (lente/zomer/herfst)
Beschreibung: Verwerken van het tuinafval afkomstig van het recyclagepark te Gullegem Nijverheidslaan (gedurende de maanden april t/m nov.).
Interne Kennung: 2025/035 6_6
Los: LOT-0007
Titel: Verwerken van tuinafval - repa Lauwe (winter)
Beschreibung: Verwerken van het tuinafval afkomstig van het recyclagepark te Lauwe (gedurende de maanden dec. t/m maart).
Interne Kennung: 2025/035 7_7
Los: LOT-0008
Titel: Verwerken van tuinafval - repa Lauwe (lente/zomer/herfst)
Beschreibung: Verwerken van het tuinafval afkomstig van het recyclagepark te Lauwe (gedurende de maanden april t/m nov.).
Interne Kennung: 2025/035 8_8
Los: LOT-0009
Titel: Verwerken van tuinafval - repa Menen (winter)
Beschreibung: Verwerken van het tuinafval afkomstig van het recyclagepark te Menen (gedurende de maanden dec. t/m maart).
Interne Kennung: 2025/035 9_9
Los: LOT-0010
Titel: Verwerken van tuinafval - repa Menen (lente/zomer/herfst)
Beschreibung: Verwerken van het tuinafval afkomstig van het recyclagepark te Menen (gedurende de maanden april t/m nov.).
Interne Kennung: 2025/035 10_10
Los: LOT-0011
Titel: Verwerken van tuinafval - repa Wervik (winter)
Beschreibung: Verwerken van het tuinafval afkomstig van het recyclagepark te Wervik (gedurende de maanden dec. t/m maart).
Interne Kennung: 2025/035 11_11
Los: LOT-0012
Titel: Verwerken van tuinafval - repa Wervik (lente/zomer/herfst)
Beschreibung: Verwerken van het tuinafval afkomstig van het recyclagepark te Wervik (gedurende de maanden april t/m nov.).
Interne Kennung: 2025/035 12_12