656329-2026 - Wettbewerb
Polen – Software-Wartung und -Reparatur – Zakup usługi wsparcia i utrzymania posiadanego systemu PKI na okres 36 miesięcy oraz jego rozbudowa o architekturę wysokiej dostępności (HA)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup usługi wsparcia i utrzymania posiadanego systemu PKI na okres 36 miesięcy oraz jego rozbudowa o architekturę wysokiej dostępności (HA)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup usługi wsparcia i utrzymania posiadanego systemu PKI na okres 36 miesięcy oraz jego rozbudowa o architekturę wysokiej dostępności (HA). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w p.p.u. wraz z załącznikami, stanowiącymi Załączniki nr 8.1 - p.p.u. (rozwiązania referencyjne) i 8 2 – p.p.u.-r (rozwiązania równoważne) do SWZ.
Interne Kennung: DZP.2610.34.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup usługi wsparcia i utrzymania posiadanego systemu PKI na okres 36 miesięcy oraz jego rozbudowa o architekturę wysokiej dostępności (HA)”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup usługi wsparcia i utrzymania posiadanego systemu PKI na okres 36 miesięcy oraz jego rozbudowa o architekturę wysokiej dostępności (HA)”
656329-2026 - Competition
Poland – Software maintenance and repair services – Zakup usługi wsparcia i utrzymania posiadanego systemu PKI na okres 36 miesięcy oraz jego rozbudowa o architekturę wysokiej dostępności (HA)
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DZP.2610.34.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72267000 Software maintenance and repair services
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems, 48730000 Security software package
5. Lot
Lot: LOT-0001