656337-2026 - Wettbewerb
Litauen – Medizinische Verbrauchsartikel – VMKL-407823 PLASTIKINIAI MEDICININIAI GAMINIAI (Atviras tarptautinis pirkimas)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VMKL-407823 PLASTIKINIAI MEDICININIAI GAMINIAI (Atviras tarptautinis pirkimas)
Beschreibung: Perkančioji organizacija numato įsigyti plastikinius medicininius gaminius (II) (toliau – prekės, pirkimo objektas).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Rezervinis maišas
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Trijų padėčių vienkartiniai kraneliai
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Dozatoriai infuzinėms sistemoms
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Kamšteliai intraveniniams kateteriams
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Adapteris Rekord-Luer
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Sistemos infuzinėms pompoms:
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Prailginimo linija infuzinei terapijai suaugusiems
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. 1-o spindžio CV kateterizavimo rinkinys
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Centrinės venos kateterizavimo rinkinys, tinkantis extra dializei
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. 2-jų spindžių centrinės venos kateterizavimo rinkinys
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. Centrinės venos kateterizavimo rinkinys vaikams Jungo ir poraktikaulinei venai punktuoti
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: 12. Centrinės venos kateterizavimo rinkinys vaikams Jungo ir poraktikaulinei venai punktuoti
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: 13. Centrinės venos kateterizavimo rinkinys vaikams Jungo ir poraktikaulinei venai punktuoti
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: 14. 3-jų spindžių centrinės venos kateterizavimo rinkinys
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: 15. Intraveninės kaniulės PTFE/FEP:
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: 16. Intraveninės kaniulės PUR:
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: 17. Saugi sistema skysčių perpylimui
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: 18. Švirkštai (vienkartiniai, be adatos), Luer lock tipo, šviesai jautriems vaistams 50 ml
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: 19. Švirkštai (vienkartiniai, be adatos), Luer lock tipo, 20 ml automatiniams švirkštams ,,Perfusor Space"
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: 20. Švirkštai (vienkartiniai, be adatos), Luer lock tipo, 50 ml automatiniams švirkštams ,,Perfusor Space"
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: 21. Švirkštai vienkartiniai su injekcine adata:
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: 22. 2-jų dalių švirkštai padidintos rizikos skyriams:
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: 23. Sistema su kaniule infuzinei pompai ,,Nouvag AG''
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: 24. Adapteris skysčių perpylimui iš flakono į flakoną iki 100 ml flak.
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: 25. Saugi vakuuminė šlapimo paėmimo sistema 109.1. - 109.3. siūlomos prekės turi būti vieno gamintojo:
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: 26. Skrandžio zondai:
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: 27. Skrandžio zondai CH 24
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: 28. Skrandžio zondai CH 28
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: 29. Skrandžio zondai CH 30
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: 30. Blackmore zondas, skirtas stemplės varikozės kompresijai CH16
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: 31. Zondas enterinei mitybai, nasogastrinis
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: 32. Zondas enterinei mitybai, nasogastrinis
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: 33. Enterinio maitinimo sistema ,,B.Braun" maitinimo pompai
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: 34. Enterinio maitinimo sistema maitinimo pompai ,,Flocare Infinity"
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: 35. Skrandžio zondas su kietu mandrenu:
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: 36. Rinkinys epidurinei nejautrai
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: 37. Arterinė kaniulė arterijos punkcijai pgal Seldingerio metodiką
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: 38. Arterinė kaniulė
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: 39. Rinkinys pleuros punkcijai
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: 40. Torakalinis kateteris su trokaru
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: 41. Torakalinis kateteris su trokaru
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: 42. Karotidinis šuntas
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: 43. Balioniniai kateteriai embolotrombektomijai:
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: 44. Balioninis kateteris embolotrombektomijai
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: 45. Fogarty spiralinis trombektominis kateteris, naudojamas dirbtinėms kraujagyslėms:
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: 46. Gastrostominis rinkinys
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: 47. Irigacinė sistema
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: 48. Gimdos endometriumo biopsijos kiuretė, skirta tikslesniam endometro pavyzdžio paėmimui
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: 49. Audinių atitraukimo sistema, skirta laparoskopinėms operacijoms
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: 50. Vienkartinės priemonės monitoriams:
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: 51. Šeiverio antgaliai artroskopinėms operacijoms
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: 52. Vienkartinis šeiverio antgalis. Vamzdelio diametras 3,50 mm
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: 53. Vienkartinis šeiverio antgalis. Vamzdelio diametras 4 mm
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: 54. Vienkartinis šeiverio antgalis-boras cilindro formos. Vamzdelio diametras 4 mm.
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: 55. Vienkartinis šeiverio antgalis. Vamzdelio diametras 4,50 mm
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: 56. Vienkartinis šeiverio antgalis-boras cilindro formos. Vamzdelio diametras 5,50 mm
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: 57. Vienkartinis šeiverio antgalis. Vamzdelio diametras 5,50 mm
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: 58. Vienkartinis šeiverio antgalis. Vamzdelio diametras 5 mm
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: 59. Paciento pasyvus elektrodas
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: 60. Klizmavimo rinkinys
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: 61. Indeliai koprologiniams tyrimams
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: 62. Antibakteriniai filtrai MG Electrics vakuminiam atsiurbėjui SAM-35
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: 63. Vamzdelio apvalkalas laparoskopinėms operacijoms
Interne Kennung: 63