65635-2026 - Ergebnis
Tschechien – Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken – Výzkumy pro potřeby ČRo - rámcoví dodavatelé 2025-28
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýzkumy pro potřeby ČRo - rámcoví dodavatelé 2025-28
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajišťování (realizace) hlavních typů výzkumu užívaných pro potřeby programu a marketingu Českého rozhlasu. Zadavatel je veřejnoprávní institucí poskytujících rozsáhlou škálu rozhlasových programů. Výsledky získávané výzkumy, které jsou předmětem této zakázky, budou sloužit jako podklad pro tvorbu a úpravy programu a pro řízení značky Český rozhlas a jeho jednotlivých stanic.
Interne KennungVZ32/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79315000 Sozialforschung
5. Los
LosLOT-0004
TitelSpeciální výzkumné projekty
BeschreibungPředmětem plnění části jsou výzkumná řešení využívající standardizované výzkumné platformy.
Interne KennungVZ32/2024 - část 4
LosLOT-0003
TitelKvalitativní výzkumy
BeschreibungPředmětem plnění je realizace kvalitativních výzkumů.
Interne KennungVZ32/2024 - část 3
LosLOT-0002
TitelTestování hudebních titulů (ukázek hudby)
BeschreibungPředmětem plnění je testování hudebních titulů (ukázek hudby).
Interne KennungVZ32/2024 - část 2
LosLOT-0001
TitelStandardní kvantitativní výzkumy CAPI, CATI a výzkumy online CAWI a CASI
BeschreibungPředmětem plnění je standardní dotazníkové šetření F2F, CAPI, CATI, CAWI a CASI, popř. kombinace uvedených technologií sběru dat na výběrových souborech.
Interne KennungVZ32/2024 - část 1