65636-2025 - Ergebnis
Polen – Schneeräumung – "Zimowe utrzymanie dróg, parkingów i chodników na terenie Gminy Andrychów w roku 2025”- Zadanie nr 8 – Sołectwo Inwałd
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel"Zimowe utrzymanie dróg, parkingów i chodników na terenie Gminy Andrychów w roku 2025”- Zadanie nr 8 – Sołectwo Inwałd
BeschreibungZimowe utrzymanie dróg obejmuje w szczególności: • Odśnieżanie i zapobieganie śliskości dróg; • Odśnieżanie i zapobieganie śliskości chodników, parkingów oraz miejsc postojowych. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy określa wykaz odcinków dróg, chodników i parkingów stanowiący załącznik nr 2 do umowy.
Interne KennungBZP.271.43.2024
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Zimowe utrzymanie dróg, parkingów i chodników na terenie Gminy Andrychów w roku 2025” - Zadanie nr 8 – Sołectwo Inwałd
BeschreibungZimowe utrzymanie dróg obejmuje w szczególności: • Odśnieżanie i zapobieganie śliskości dróg; • Odśnieżanie i zapobieganie śliskości chodników, parkingów oraz miejsc postojowych. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy określa wykaz odcinków dróg, chodników i parkingów stanowiący załącznik nr 2 do umowy. Wszystkie wyżej wymienione usługi muszą być wykonywane zgodnie ze standardami usług.