656408-2026 - Ergebnis
Lettland – Baum- und Heckenschnitt – Koku sakopšanas darbi atbilstoši arborista darba plānam
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koku sakopšanas darbi atbilstoši arborista darba plānam
Beschreibung: Koku sakopšanas darbi atbilstoši arborista darba plānam
Interne Kennung: DAP 2026/31-AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77340000 Baum- und Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Koku sakopšanas darbi atbilstoši arborista darba plānam – Dienvidkurzemes un Kuldīgas nov.
Los: LOT-0002
Titel: Koku sakopšanas darbi atbilstoši arborista darba plānam – Ventspils, Talsu nov. un Tukuma nov. Matkules pag.
Los: LOT-0003
Titel: Koku sakopšanas darbi atbilstoši arborista darba plānam – Limbažu, Siguldas nov. un Cēsu nov. Lielstraupes pag.
Los: LOT-0004
Titel: Koku sakopšanas darbi atbilstoši arborista darba plānam – Gulbenes, Alūksnes, Smiltenes nov. un Madonas nov. Lubānas un Cesvaines apkārtne
Los: LOT-0005
Titel: Koku sakopšanas darbi atbilstoši arborista darba plānam – Sēlija un Latgale