2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce a dostavba sportovní haly na Turnově 2: Výběr dodavatele stavby
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce a dostavba sportovní haly. Stávající hala již nevyhovuje požadavkům na sportovní vyžití a proto je naplánovaná její kompletní rekonstrukce a dostavba. Je navržena nová sportovní hala na místo stávající, která by měla umožňovat provozování široké škály sportů, včetně basketbalu, házené, badmintonu a tenisu. Nové rozšíření se bude týkat i vybudování nového boulderingového centra. Kompletní rekonstrukce přinese možnost pořádání závodů na republikové úrovni, včetně stravovacího zázemí a nových parkovacích ploch. V průběhu realizace díla dodavatel umožní a koordinuje osazení boulderingových profilů specializovanou firmou vybranou zadavatelem. Dodavatel zároveň umožní a koordinuje vstup na staveniště pro Městskou teplárenskou Turnov, s.r.o. v rámci předpokládané výstavby parovodu pro vytápění s halou sousední budovy školy a zrealizuje potřebné přípravné práce pro realizaci projektu „Nové školy 2027“ dle koordinační projektové dokumentace, která bude předána před zahájením stavebních prací. Účel užívání stavby se rekonstrukcí nezmění a nadále bude sloužit areál pro sportovní účely.
Interne Kennung: MST001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212220 Bau von Mehrzweck-Sportanlagen, 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen, 45212225 Bau von Sporthallen
5. Los
Los: LOT-0001