2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja linii sortowniczej w związku z modernizacją i rozbudową Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. w Ostrowie Wielkopolskim
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa oraz montaż urządzeń i instalacji na potrzeby modernizacji i rozbudowy istniejącej linii sortowniczej w instalacji mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów w Regionalnym Zakładzie Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. w Ostrowie Wielkopolskim. Niniejsze przedsięwzięcie stanowi kontynuację działań Zamawiającego przeprowadzonych w ramach I etapu modernizacji eksploatowanej instalacji segregacji odpadów, zrealizowanych w 2025 r. 2. Opis przedmiotu zamówienia (dalej jako OPZ) stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 355502-2026
Interne Kennung: DA.261.1.2.2026.KD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 51500000 Installation von Maschinen und Geräten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45315300 Stromversorgungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen