656484-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Abfallcontainer und -körbe – Zavedenie systému množstvového zberu KO v meste Hnúšťa – kontajnerové stojiská
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zavedenie systému množstvového zberu KO v meste Hnúšťa – kontajnerové stojiská
Beschreibung: Predmetom zákazky je úprava a vybudovanie uzamykateľných kontajnerových stojísk v rámci KBV (výroba a montáž 39 ks kontajnerových stojísk, výroba a montáž 4 ks dverí na 4 ks už existujúcich kontajnerových stojísk, čipové tablá a čipy na uzatváranie stojísk, betonáž a prípravu povrchu na umiestnenie kontajnerových stojísk). Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť B.1 Opis predmetu zákazky Súťažných podkladov
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Predmetom zákazky je úprava a vybudovanie uzamykateľných kontajnerových stojísk v rámci KBV (výroba a montáž 39 ks kontajnerových stojísk, výroba a montáž 4 ks dverí na 4 ks už existujúcich kontajnerových stojísk, čipové tablá a čipy na uzatváranie stojísk, betonáž a prípravu povrchu na umiestneniekontajnerových stojísk). Cena musí obsahovať: betónovú plochu, konštrukcie, uzamykanie (zdrojom by mala byť nejaká batéria a solárny panel, nakoľko pripojenie na el. energiu tam nebude). Zamykanie: počet čipov s rozdielnym kódom pre jednotlivé stojiská ku dverám stojiska = počet bytov + univerzálne čipy pre obsluhu cca 10 ks, ktorými je možné otvoriť každé stojisko. Solár: napojenie pre otváranie dverí + osvetlenie stojiska pri otvorení dverí. Zoznam stojísk: 39 ks (počet čipov) s rezervou 1725 ks 1.mája (značenie M) 5 stojísk - tu sa nachádzajú 4 stojiská v tvare zastávok, ktoré boli realizované v rámci projektu vnútrobloku. Tieto sa musia doplniť 2ks dvojkrídlovými dvermi pre každú zástavku. 1ks stojisko bude väčšie s upraveným rozmerom 10,5 x 3,5 m pre 12ks kontajnerov. Betonáže stojísk nie sú potrebné. Počet čipov 199 ks + rezerva. SNP (značenie S) 3 stojiská - stojiská sa budú musieť v 2 prípadoch dobetónovať a v 1 prípade betónovať kompletne. Každé stojisko bude pre 9 ks kontajnerov a bude mať 2 ks dverí, ktoré budú otvárané len z jednej strany. Betonáže sú 67,5m2 . Počet čipov 202 ks + rezerva. Klokočova (značenie K) 8 stojísk - len 1 stojisko pri 738 sa bude musieť dobetónovať, prípadne doložiť dlažbou 1,8m2. Stojisko pri 731 (5,5 x 6 m) bude mať dvere od cesty a od chodníka (pre výber kontajnerov a pre vstup občanov do stojiska) a bude pre 9 ks kontajnerov. Stojisko pri kotolni (7,5 x 3,6 m) pre 10 kontajnerov bude mať prístup len z jednej strany, teda pre občanov a výber kontajnerov. Ostatné stojiská (3,5 x 4,5 m) budú rovnaké s dverami na každej strane od chodníka a aj od cesty (obslužné). Počet čipov 479 ks + rezerva. Nábrežie Rimavy (značenie N) 6 stojísk - betonážou bude potrebné upraviť 3 stojiská (celkove 74,5m2). Na stojisko je potrebné počítať dvere 1-2ks len z jednej strany. Počet čipov 352 ks + rezerva. Hlavná (značenie H) 3 stojiská. Bude potrebné vykonať kompletnú betonáž 52,8 m2.Na stojisko je potrebné počítať dvere len z jednej strany. Počet čipov 74 ks + rezerva. Clementisa (značenie C) 13 stojísk. Bude potrebné vykonať mimo 1 stojiska kompletnú betonáž 198 m2.Počet dverí musí byť riešený tak, aby sa dal vybrať kontajner od prednej časti stojiska. Počet čipov 328 ks + rezerva. Hačava Skálie (značenie SKAL) 1 stojisko s betonážou 19,8 m2. Počet dverí musí byť riešený tak, aby sa dal vybrať kontajner od prednej časti stojiska. Počet čipov 22 ks + rezerva. Stĺpiky jakel 80 x 80 x 3 mm Priečniky 60 x 60 x 2 mm Rámy Dverový L profil Steny: sieť 50 x 50 x 5 mm hrúbka drôtu Strecha: Trapézový plech T18 - 0,7 mm – povrchovo upravený na oboch stranách Povrchová úprava konštrukcie: pozink Segmenty ktoré sa dopĺňajú - prispôsobiť vizuálu existujúcich stojísk. V prípade, ak v súťažných podkladoch alebo výkaze výmer bude uvedený odkaz na konkrétne výrobky alebo výrobcov, môže uchádzač použiť ekvivalentné výrobky, ktoré majú rovnaké alebo lepšie technické parametre ako je požadované. Doporučujeme predložiť aj technické listy (prípadne iné ekvivalentné dokumenty) k jednotlivým položkám.