See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Bodzentyn oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z PSZOK
Beschreibung: W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany jest w szczególności do: a) odbioru, transportu i zagospodarowania zmieszanych i selektywnie zbieranych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Miasta i Gminy Bodzentyn, zgodnie z zatwierdzonym przez Zamawiającego harmonogramem. b) wyposażenie mieszkańców nieruchomości zamieszkałych w worki do gromadzenia odpadów. c) Odbiór bezpośrednio z nieruchomości zamieszkałych odpadów remontowo budowlanych (raz na 1 miesiąc) PSZOK mobilny. d) Odbiór przeterminowanych leków poza PSZOK, oddawanych przez mieszkańców do aptek na terenie Miasta i Gminy Bodzentyn (3 apteki na terenie miasta Bodzentyn, jedna apteka we Wzdole Rządowym). e) Odbiór bezpośrednio z nieruchomości zamieszkałych mebli i innych odpadów wielkogabarytowych (tj. stare meble, łóżka, krzesła, zabawki dziecięce, stare drzwi i okna) (raz na 1 miesiąc) PSZOK mobilny. f) Odbiór bezpośrednio z nieruchomości zamieszkałych zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych opon (raz na 1 miesiąc) PSZOK mobilny. g) Odbiór bezpośrednio z nieruchomości zamieszkałych zużytej odzieży i tekstyliów (raz na 1 miesiąc) PSZOK mobilny.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001