Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513900 Schlammentsorgung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513600 Schlammbeseitigung, 90513700 Schlammtransport, 90513800 Schlammbehandlung
Menge: 3 200 Tonnen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ordregiver har option på at forlænge kontrakten i op til 36 mdr. af en eller flere gange til en samlet varighed på maksimalt 36 måneder.
Erfüllungsort