656515-2025 - Wettbewerb
Polen – Salz und reines Natriumchlorid – DOSTAWA SOLI AKWARYSTYCZNEJ DO ZOO WROCŁAW SP. Z O.O.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA SOLI AKWARYSTYCZNEJ DO ZOO WROCŁAW SP. Z O.O.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa partiami Soli akwarystycznej morskiej, podstawowej typu sea salt niezmieszanej , tzw. soli podstawowej dla utrzymania zbiorników z wodą słoną w instalacjach i zbiornikach Afrykarium w nienaruszonych ułożonych na paletach workach po 1000 kg (tzw. „Big Bag”)
Interne Kennung21/PN/D/2025/1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14400000 Salz und reines Natriumchlorid
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24962000 Chemikalien für die Wasseraufbereitung
5. Los
LosLOT-0003
Titel1) Dostawa soli akwarystycznej morskiej, podstawowej typu sea salt niezmieszanej
BeschreibungDostawa soli akwarystycznej morskiej, podstawowej typu sea salt niezmieszanej w ilości maksymalnie 540 ton w okresie obowiązywania umowy, tzw. soli podstawowej dla utrzymania zbiorników z wodą słoną w instalacjach i zbiornikach Afrykarium w nienaruszonych ułożonych na paletach workach po 1000 kg (tzw. „Big Bag”)
Menge540 Tonnen
LosLOT-0004
Titel2) Dostawa soli akwarystycznej morskiej, podstawowej typu sea salt zmieszanej
BeschreibungDostawa soli akwarystycznej morskiej, podstawowej typu sea salt zmieszanej w ilości maksymalnie 240 opakowań po 25 kg w okresie obowiązywania umowy, (opakowania typu „Box” po 25 kg
Interne Kennung21/PN/D/2025/2
Menge6 Tonnen
LosLOT-0005
Titel3) Dostawa soli akwarystycznej morskiej rafowej typu reef salt zmieszanej
BeschreibungDostawa soli akwarystycznej morskiej rafowej typu reef salt zmieszanej .w ilości maksymalnie 160 opakowań po 25 kg w okresie obowiązywania umowy, (opakowania typu „Box” po 25 kg ).
Interne Kennung21/PN/D/2025/3
Menge4 Tonnen
LosLOT-0006
Titel4) Dostawa tabletek solnych w workach po 25 kg, w maksymalnej ilości 640 worków (opakowań) w okresie obowiązywania umowy
BeschreibungDostawa tabletek solnych w workach po 25 kg, w maksymalnej ilości 640 worków (opakowań) w okresie obowiązywania umowy
Interne Kennung21/PN/D/2025/4
Menge16 Tonnen