See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów do zabiegów endoprotezoplastyki stawu biodrowego i kolanowego dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju.
Beschreibung: Dostawa implantów do zabiegów endoprotezoplastyki stawu biodrowego i kolanowego na potrzeby Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej wraz z utworzeniem banku implantów zgodnie z opisem zawartym w Załącznikach od nr 1 do nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: ZOZ/DO/OM/ZP/37/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Załącznik nr 1
Beschreibung: Endoproteza biodra cementowana - głowa bipolarna
Interne Kennung: ZOZ/DO/OM/ZP/37/2025-1
Los: LOT-0002
Titel: Załącznik nr 2
Beschreibung: Endoproteza biodra cementowana z panewką polietylenową
Interne Kennung: ZOZ/DO/OM/ZP/37/2025-2
Los: LOT-0003
Titel: Załącznik nr 3
Beschreibung: Endoproteza biodra przynasadowa
Interne Kennung: ZOZ/DO/OM/ZP/37/2025-3
Los: LOT-0004
Titel: Załącznik nr 4
Beschreibung: Endoproteza biodra bezcementowa z panewką bezcementową
Interne Kennung: ZOZ/DO/OM/ZP/37/2025-4
Los: LOT-0005
Titel: Załącznik nr 5
Beschreibung: Endoprotezy biodra kolana rewizyjne
Interne Kennung: ZOZ/DO/OM/ZP/37/2025-5
Los: LOT-0006
Titel: Załącznik nr 6
Beschreibung: Endoproteza stawu kolanowego
Interne Kennung: ZOZ/DO/OM/ZP/37/2025-6
Los: LOT-0007
Titel: Załącznik nr 7
Beschreibung: Endoproteza jednoprzedziałowa
Interne Kennung: ZOZ/DO/OM/ZP/37/2025-7
Los: LOT-0008
Titel: Załącznik nr 8
Beschreibung: Cement kostny do zabiegów endoprotezoplastyki biodra i kolana
Interne Kennung: ZOZ/DO/OM/ZP/37/2025-8