656518-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Erdgas – Dobava zemeljskega plina za obdobje oseminštirideset (48) mesecev
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dobava zemeljskega plina za obdobje oseminštirideset (48) mesecev
Beschreibung: Predmet javnega naročila je dobava zemeljskega plina v okviru dinamičnega nabavnega sistema za dobave v obdobju oseminštirideset (48) mesecev. Posamezne dobave se bodo naročale za obdobja, določena v posameznih povabilih k oddaji ponudbe, za odjemna mesta naročnika, in sicer za tehnološke potrebe (sušilnica blata na centralni čistilni napravi) in za poslovne prostore.
Interne Kennung: JN-79749
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet javnega naročila je dobava zemeljskega plina v okviru dinamičnega nabavnega sistema za dobave v obdobju oseminštiridesetih (48) mesecev. Posamezna javna naročila se bodo oddajala za obdobja dobave, določena v posameznih povabilih k oddaji ponudbe, za dve odjemni mesti naročnika, in sicer za tehnološke potrebe (sušilnica blata na centralni čistilni napravi) in za poslovne prostore. Dinamični nabavni sistem velja od dneva objave tega obvestila do 31. 12. 2030; dobave po posamičnih pogodbah se izvajajo od 1. 1. 2027 do 31. 12. 2030.
Interne Kennung: 575922