2. Verfahren
Verfahren
Titel: Architectenselectie nieuwbouw Montessori Lyceum Gooise Meren
Beschreibung: Met deze selectie is aanbesteder op zoek naar een architect voor het ontwerpen, adviseren en architectonisch en uitvoeringstechnisch gereedmaken van het bouwkundig ontwerp van het project incl. terrein/landschap en het mede begeleiden van de uitvoering van het ontwerp. Deze selectieleidraad heeft betrekking op perceel 1. 9.856 m2
Interne Kennung: P2000377
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1: Architectenselectie
Beschreibung: Met deze selectie is aanbesteder op zoek naar een architect voor het ontwerpen, adviseren en architectonisch en uitvoeringstechnisch gereedmaken van het bouwkundig ontwerp van het project incl. terrein/landschap en het mede begeleiden van de uitvoering van het ontwerp. 9.856 m2
Interne Kennung: 1