656537-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Kraftfahrzeuge – Dodávka štábního vozidla pro MPO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka štábního vozidla pro MPO
Beschreibung: Předmětem plnění této nadlimitní veřejné zakázky je dodávka speciálního vozidla kategorie M1 zvláštního určení (SG policejní) vycházejícího z obytného polointegrovaného vozidla pro výkon služby Městské policie Ostrava. Zadavatel upřesňuje, že předmětem veřejné zakázky je speciální štábní vozidlo s individuální nástavbou, elektroinstalací, ICT technologiemi, energetickým systémem, výstražným zvukovým a světelným zařízením s následnou homologací pro vozidla zvláštního určení SG Policejní dle vyhlášky č. 343/2015, o registraci vozidel, ve znění pozdějších předpisů. Zadavatel připouští nabídku nového i zánovního (předváděcího) vozidla za předpokladu, že předváděcí vozidlo splňuje všechny technické požadavky stanovené zadávací dokumentací, nebylo dosud registrováno na konečného uživatele a jeho maximální stav najetých kilometrů je 2 000 km.
Interne Kennung: 156/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené řízení podle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001