See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ubezpieczenia Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Lubsku Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: PAKIET I 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zarządcy nieruchomości 2. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia 3. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk PAKIET II 1. Ubezpieczenia komunikacyjne PAKIET III 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej członków władz lub dyrekcji spółki kapitałowej PAKIET IV 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia 2. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk
Interne Kennung: SWZ nr 21434/2025/Lubsko
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET I
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: PAKIET I 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zarządcy nieruchomości 2. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia 3. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk
Interne Kennung: PAKIET I
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET II
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: PAKIET II 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne Kennung: PAKIET II
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET III
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: PAKIET III 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej członków władz lub dyrekcji spółki kapitałowej
Interne Kennung: PAKIET III
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET IV
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: PAKIET IV 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia 2. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk
Interne Kennung: PAKIET IV