2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kancelářské potřeby
Beschreibung: Předmětem Dohody je zajištění dodávek kancelářských potřeb pro Objednatele a Odběratele vč. dopravy do místa určení a ekologická likvidace obalových materiálů a dalšího odpadu vzniklého v důsledku dodávky. Předpokládané požadované množství položek, jejich popis a parametry, které mají být dodány je uvedeno v příloze č. 2 Dohody. Předmět Dohody je dále specifikován v příloze č. 3 Dohody. Objednatel upozorňuje Dodavatele, že předpokládaný počet odebraného množství uvedený v příloze č. 2 Dohody je pouze orientační a vyhrazuje si právo neodebrat předpokládaný rozsah uvedený v této příloze.
Vorherige Bekanntmachung: 20766-2021
Interne Kennung: MŠMT-11440/2021
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: MSMT-11440/2021