See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ubezpieczenia Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu
Beschreibung: PAKIET I 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia PAKIET II 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk PAKIET III 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne Kennung: 25761/2026/Przemyśl
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET I
Beschreibung: PAKIET I 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia
Interne Kennung: PAKIET I 25761/2026/Przemyśl
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET II
Beschreibung: PAKIET II 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk
Interne Kennung: PAKIET II 25761/2026/Przemyśl
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET III
Beschreibung: PAKIET III 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne Kennung: PAKIET III 25761/2026/Przemyśl
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 25761/2026/Przemyśl
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: PAKIET I
Lot: LOT-0002
Title: PAKIET II
Lot: LOT-0003
Title: PAKIET III