656587-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Operationswäsche – Műtéti izoláció
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Műtéti izoláció
Beschreibung: Ajánlatkérő 24 hónapra vonatkozó különböző operációs szetteket, egyszer használatos műtéti izolációs anyagokat kíván megvásárolni. A beszerzés megvalósítása során az ajánlatkérő konszignációs raktár kihelyezését várja el. A konszignációs raktár alapkészletét az ajánlatkérő a szerződéstervezetben meghatározza. A konszignációs raktár kezelésének szabályait a szerződéstervezet tartalmazza. A beszerzés pontos tárgyának és mennyiségének a meghatározását a specifikáció tartalmazza. mennyiségi eltérés: +20% az ajánlatkérő felhasználásának függvényében . Mennyiség : Pack megnevezése és 24 havi mennyiség: FOG alap : 602 db Fül műtét 64 db Nyőgyógyászat nagy: 180 db Nőgyógyászat kicsi :56 db Császármetszés: 694 db Szülésvezető szett: 1642 db Sebészet Kicsi I.: 632 db Sebészet Kicsi II.: 988 db Sebészet közepes I.: 1992 db Sebészet közepes Varicectomia: 156 db Sebészet közepes Amputáció: 152 db Sebészet nagy: 70 db Sebészet rectum: 62 db TUR szett: 200 db Idegsebészet koponya: 52 db Traumatológia S : 1954 db Traumatológia M I. : 348 db Traumatológia M II. : 74 db Traumatológia M III : 538 db Traumatológia M IV : 390 db Traumatológia L : 206 db Műtőasztal ill. beteg takarása a különböző műtétekben: 22200 db
Interne Kennung: EKR002446572025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: A Kbt. 76.§ (2) bek. a) pont szerint.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39518100 Operationswäsche
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Ajánlatkérő 24 hónapra vonatkozó különböző operációs szetteket, egyszer használatos műtéti izolációs anyagokat kíván megvásárolni. A beszerzés megvalósítása során az ajánlatkérő konszignációs raktár kihelyezését várja el. A konszignációs raktár alapkészletét az ajánlatkérő a szerződéstervezetben meghatározza. A konszignációs raktár kezelésének szabályait a szerződéstervezet tartalmazza. A beszerzés pontos tárgyának és mennyiségének a meghatározását a specifikáció tartalmazza. Mennyiségi eltérés+20% az ajánlatkérő felhasználásának függvényében . Mennyiség : Pack megnevezése és 24 havi mennyiség: FOG alap : 602 db Fül műtét 64 db Nyőgyógyászat nagy: 180 db Nőgyógyászat kicsi :56 db Császármetszés: 694 db Szülésvezető szett: 1642 db Sebészet Kicsi I.: 632 db Sebészet Kicsi II.: 988 db Sebészet közepes I.: 1992 db Sebészet közepes Varicectomia: 156 db Sebészet közepes Amputáció: 152 db Sebészet nagy: 70 db Sebészet rectum: 62 db TUR szett: 200 db Idegsebészet koponya: 52 db Traumatológia S : 1954 db Traumatológia M I. : 348 db Traumatológia M II. : 74 db Traumatológia M III : 538 db Traumatológia M IV : 390 db Traumatológia L : 206 db Műtőasztal ill. beteg takarása a különböző műtétekben: 22200 db A részletes szakmai specifikációt a Közbeszerzési Dokumentum műszaki leírása (specifikáció) tartalmazza. A megadott összes részletes értéknek megfelelő, illetve „azzal egyenértékű” paraméterekkel rendelkező eszközöket tartalmazó ajánlat fogadható el érvényes ajánlatként a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. szerint.
Interne Kennung: EKR002446572025/1
656587-2026 - Competition
Hungary – Operating-theatre drapes – Műtéti izoláció
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Műtéti izoláció
Internal identifier: EKR002446572025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: A Kbt. 76.§ (2) bek. a) pont szerint.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39518100 Operating-theatre drapes
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: EKR002446572025/1