2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitgebreide Gevarenverzekering gemeente Deurne
Beschreibung: Gemeente wil een nieuwe (geactualiseerde) polis voor de uitgebreide gevarenverzekering afsluiten. Looptijd 1 januari 2026 tot 1 januari 2029 met verlengingsmogelijkheden van drie keer 1 jaar
Interne Kennung: BIZOB-2025-GEZ-RBU-00703
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: -
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Uitgebreide Gevarenverzekering gemeente Deurne 1 januari 2026 tot 1 januari 2029 Polis Uitgebreide Gevarenverzekering 1-1-2026 tot 1-1-2029
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -