656605-2026 - Ergebnis
Rumänien – Antineoplastische und immunmodulierende Mittel – Furnizare medicamente oncologice
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare medicamente oncologice
Beschreibung: Se dorește achiziţionarea de medicamente oncologice în vederea asigurării condițiilor optime necesare actului medical de calitate la Spitalul Orășenesc Negrești Oaș. Acordul cadru/contractul subsecvent va înceta de drept in cazul în care Ministerul Sanatății , desemnat unitate de achiziții publice centarlizată la nivel național, va achiziționa la nivel national produsele ce fac obiectul prezentului acord cadru.
Interne Kennung: 3963960_2022_PAAPD1365382
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ACIDUM ZOLEDRONICUM - sol. perf. 4 mg/100 ml
Beschreibung: ACIDUM ZOLEDRONICUM - sol. perf. 4 mg/100 ml - cantitate minima acord = 24 pungi, cantitate maxima acord = 96pungi, cantitate minima contract subsecvent = 6, cantitate maxima contract subsecvent = 24 pungi.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: ATEZOLIZUMAB - conc.pt.sol.perf. 1200 mg -20ml
Beschreibung: ATEZOLIZUMAB - conc.pt.sol.perf. 1200 mg -20ml, cantitate minima acord = 60 flacoane, cantitate maxima acord = 240 flacoane, cantitate minima contract subsecvent= 15 flacoane, cantitate maxima contract subsecvent = 60 flacoane.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: AVELUMABUM - conc. pt. Sol. Perf. - 20mg/ml - 10ml
Beschreibung: AVELUMABUM - conc. pt. Sol. Perf. - 20mg/ml - 10ml, cantitate minima acord = 104 flacoane, cantitate maxima acord = 416 flacoane, cantitate minima contract subsecvent = 26 flacoane, cantitate maxima contract subsecvent = 104 flacoane.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: CEMIPLIMABUM - conc. Pt. Sol. Perf. 50mg/ml - 7ml
Beschreibung: CEMIPLIMABUM - conc. Pt. Sol. Perf. 50mg/ml - 7ml, cantitate minima acord = 20 flacoane, cantitate maxima acord = 80 flacoane, cantitate minima contract subsecvent = 5 flacoane, cantitate maxima contract subsecvent = 20 flacoane.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: CETUXIMABUM - sol.perf.5mg/ml - 20 ml
Beschreibung: CETUXIMABUM - sol.perf.5mg/ml - 20 ml, cantitate minima acord = 150 flacoane, cantitate maxima acord = 600 flacoane, cantitate minima contract subsecvent = 37 flacoane, cantitate maxima contract subsecvent = 150 flacoane.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: DOCETAXELUM - conc.pt. sol perf. 20mg/ml- 7 ML
Beschreibung: DOCETAXELUM - conc.pt. sol perf. 20mg/ml- 7 ML, cantitate minima acord = 24 flacoane, cantitate maxima acord = 96 flacoane, cantitate minima contract subsecvent = 6 flacoane, cantitate maxima contract subsecvent = 24 flacoane.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: DOXORUBICINUM - conc. pt. sol. perf. 2 mg/ml - 10 ml (caelyx)
Beschreibung: DOXORUBICINUM - conc. pt. sol. perf. 2 mg/ml - 10 ml (caelyx), cantitate minima acord = 10 flacoane, cantitate maxima acord = 40 flacoane, cantitate minima contract subsecvent = 2 flacoane, cantitate maxima contract subsecvent = 10 flacoane.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: DURVALUMABUM - conc.pt.sol.perf. 50 mg/ml - (120mg) - 2,4 ml
Beschreibung: DURVALUMABUM - conc.pt.sol.perf. 50 mg/ml - (120mg) - 2,4 ml, cantitate minima acord = 30 flacoane, cantitate maxima acord = 120 flacoane, cantitate minima contract subsecvent = 7 flacoane, cantitate maxima contract subsecvent = 30 flacoane.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: DURVALUMABUM - conc.pt.sol.perf. 50 mg/ml - (500mg) - 10 ml
Beschreibung: DURVALUMABUM - conc.pt.sol.perf. 50 mg/ml - (500mg) - 10 ml, cantitate minima acord = 30 flacoane, cantitate maxima acord = 120 flacoane, cantitate minima contract subsecvent = 7 flacoane, cantitate maxima contract subsecvent = 30 flacoane.
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: GEMCITABINUM - conc. pt. sol perf.- 38 mg/ml - 2g - 52,6 ml.
Beschreibung: GEMCITABINUM - conc. pt. sol perf.- 38 mg/ml - 2g - 52,6 ml., cantitate minima acord = 100 flacoane, cantitate maxima acord = 400 flacoane, cantitate minima contract subsecvent = 25 flacoane, cantitate maxima contract subsecvent = 100 flacoane.
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: NIVOLUMABUM - conc. pt. sol. perf. 10mg/ml - 10 ML
Beschreibung: NIVOLUMABUM - conc. pt. sol. perf. 10mg/ml - 10 ML, cantitate minima acord = 40 flacoane, cantitate maxima acord = 160 flacoane, cantitate minima contract subsecvent = 10 flacoane, cantitate maxima contract subsecvent = 40 flacoane.
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: NIVOLUMABUM - conc. pt. sol. perf. 10mg/ml - 4 ML
Beschreibung: NIVOLUMABUM - conc. pt. sol. perf. 10mg/ml - 4 ML, cantitate minima acord = 80 flacoane, cantitate maxima acord = 320 flacoane, cantitate minima contract subsecvent = 20 flacoane, cantitate maxima contract subsecvent = 80 flacoane.
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: OXALIPLATINUM - liof. pt. sol.perf. - 5mg/ml - 100 mg - 20ml
Beschreibung: OXALIPLATINUM - liof. pt. sol.perf. - 5mg/ml - 100 mg - 20ml, cantitate minima acord = 300 flacoane, cantitate maxima acord = 1200 flacoane, cantitate minima contract subsecvent = 75 flacoane, cantitate maxima contract subsecvent = 300 flacoane.
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: PANITUMUMABUM - conc. pt. sol. perf. 20mg/ml - 100 mg - 5 ml
Beschreibung: PANITUMUMABUM - conc. pt. sol. perf. 20mg/ml - 100 mg - 5 ml, cantitate minima acord = 30 flacoane, cantitate maxima acord = 120 flacoane, cantitate minima contract subsecvent = 7 flacoane, cantitate maxima contract subsecvent = 30 flacoane.
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: PANITUMUMABUM - conc. pt. sol. perf. 20mg/ml - 400 mg -20 ml
Beschreibung: PANITUMUMABUM - conc. pt. sol. perf. 20mg/ml - 400 mg -20 ml, cantitate minima acord = 30 flacoane, cantitate maxima acord = 120 flacoane, cantitate minima contract subsecvent = 7 flacoane, cantitate maxima contract subsecvent = 30 flacoane.
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: PEMBROLIZUMABUM - conc.pt. sol. perf.25mg/ml -4ml
Beschreibung: PEMBROLIZUMABUM - conc.pt. sol. perf.25mg/ml -4ml, cantitate minima acord = 112 flacoane, cantitate maxima acord = 448 flacoane, cantitate minima contract subsecvent = 28 flacoane, cantitate maxima contract subsecvent = 112 flacoane.
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: PEMETREXEDUM - pulb. pt.conc. pt. sol. perf.100mg
Beschreibung: PEMETREXEDUM - pulb. pt.conc. pt. sol. perf.100mg , cantitate minima acord = 50 flacoane, cantitate maxima acord = 200 flacoane, cantitate minima contract subsecvent = 12 flacoane, cantitate maxima contract subsecvent = 50 flacoane.
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: PEMETREXEDUM - pulb. pt.conc. pt. sol. perf.500mg
Beschreibung: PEMETREXEDUM - pulb. pt.conc. pt. sol. perf.500mg , cantitate minima acord = 20 flacoane, cantitate maxima acord = 80 flacoane, cantitate minima contract subsecvent = 5 flacoane, cantitate maxima contract subsecvent = 20 flacoane.
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: TRASTUZUMABUM EMTASINUM - pulb. pt.conc. pt. sol. perf. 100 mg - 15 ml
Beschreibung: TRASTUZUMABUM EMTASINUM - pulb. pt.conc. pt. sol. perf. 100 mg - 15 ml, cantitate minima acord = 25 flacoane, cantitate maxima acord = 100 flacoane, cantitate minima contract subsecvent = 6 flacoane, cantitate maxima contract subsecvent = 25 flacoane.
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: TRASTUZUMABUM EMTASINUM - pulb. pt.conc. pt. sol. perf. 160 mg - 20 ml
Beschreibung: TRASTUZUMABUM EMTASINUM - pulb. pt.conc. pt. sol. perf. 160 mg - 20 ml, cantitate minima acord = 20 flacoane, cantitate maxima acord = 80 flacoane, cantitate minima contract subsecvent = 5 flacoane, cantitate maxima contract subsecvent = 20 flacoane.
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: TRASTUZUMABUM - pulb. pt. conc. pt. sol perf. - 150 mg
Beschreibung: TRASTUZUMABUM - pulb. pt. conc. pt. sol perf. - 150 mg, cantitate minima acord = 20 flacoane, cantitate maxima acord = 80 flacoane, cantitate minima contract subsecvent = 5 flacoane, cantitate maxima contract subsecvent = 20 flacoane.
Interne Kennung: 21