2. Verfahren
Verfahren
Titel: KONCESIJA ZA IZVAJANJE IZBIRNE GOSPODARSKE JAVNE SLUŽBE MESTNI LINIJSKI PREVOZ POTNIKOV V OBČINI BREŽICE
Beschreibung: Predmet javnega razpisa je izvedba javnega razpisa za podelitev »KONCESIJE ZA IZVAJANJE IZBIRNE GOSPODARSKE JAVNE SLUŽBE MESTNI LINIJSKI PREVOZ POTNIKOV V OBČINI BREŽICE«. Koncesija se skladno s 5. členom Odloka podeli za dobo štirih let z možnostjo podaljšanja za največ eno leto. Koncesija začne teči z dnem sklenitve koncesijske pogodbe, razen če ni v koncesijski pogodbi določeno drugače.
Interne Kennung: JN 27-2026
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 555592
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: JN 27-2026
Type of procedure: Competitive dialogue
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60112000 Public road transport services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 555592