2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integrated Services Contract Premises Europol
Beschreibung: De opdracht betreft een meerjarig integraal beheercontract voor de gebouwen van Europol in Den Haag. Het betreft integrale dienstverlening van de gebouwen, de installaties en het terrein. Het betreft het hoofdkwartier met satelietgebouwen. In het hoofdkwartier van Europol is een hoogwaardig conferentiecentrum gesitueerd die volledig onderhouden en ondersteund moet worden door een gespecialiseerd bedrijf. Europol is in deze aanbesteding mede Aanbestedende Dienst. Totaal BVO is 63.288 m2 (inclusief parkeergarage)
Interne Kennung: 8930371
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De complexiteit van de opdracht en het type opdracht (confidentiële stukken) maken dat dit de juiste procedure is.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45262700 Umbau von Gebäuden, 50340000 Reparatur und Wartung von audiovisuellen und optischen Geräten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft een meerjarig integraal beheercontract voor de gebouwen van Europol in Den Haag. Het betreft integrale dienstverlening van de gebouwen, de installaties en de terreinen. In het hoofdkwartier van Europol is een hoogwaardig conferentiecentrum gesitueerd die volledig onderhouden en ondersteund moet worden door een gespecialiseerd bedrijf. Daarnaast bevinden zich in de gebouwen hoogwaardige beveiligingsinstallaties welke ook onderdeel zijn van de scope van deze opdracht. De totale BVO bedraag 63.288 m2.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De volgende drie herzieningsclausules zijn van toepassing: 1. De verlenging van het contract met maximaal 3x2 jaar. 2. Jaarlijkse indexering van prijzen. 3. Toevoeging satelietgebouw TSB4, Johan de Wittlaan 15, 4135m2 BVO.