656684-2026 - Ergebnis
Polen – Ausrüstung für Tomografie – "Dostawa, montaż i uruchomienie Tomografu komputerowego wraz z pracami adaptacyjnymi"
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Dostawa, montaż i uruchomienie Tomografu komputerowego wraz z pracami adaptacyjnymi"
Beschreibung: "Dostawa, montaż i uruchomienie Tomografu komputerowego wraz z pracami adaptacyjnymi" realizowane w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 zwanego FEnIKS w ramach projektu pn. „Centrum Ambulatoryjnej Opieki Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej" OPIS: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie tomografu komputerowego wraz z pracami adaptacyjnymi. 2. Przedmiot zamówienia musi: a) być fabrycznie nowy, rok produkcji min. IV kwartał 2025, nie powystawowy, nieużywany wcześniej do prezentacji, kompletny i po uruchomieniu gotowy do pracy zgodnie z przeznaczeniem bez konieczności dokonywania żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji, bezpieczny dla pacjentów i personelu medycznego, b) pochodzić z bieżącej produkcji seryjnej, bez wprowadzania jakichkolwiek zmian i modyfikacji w aparacie na potrzeby wyłącznie niniejszego zamówienia, c) być wprowadzony przed terminem składania ofert do obrotu i na rynek Rzeczpospolitej Polskiej zgodnie z prawem polskim, d) posiadać datę produkcji widoczną na obudowie, e) być wyprodukowany zgodnie z wymogami zasadniczymi i normami bezpieczeństwa określonymi dla wyrobów medycznych w przepisach prawa Unii Europejskiej i w przepisach prawa polskiego, f) być zgodny z wymaganiami określonymi w ustawie z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych, g) spełniać wymagania prawa polskiego na dzień odbioru przez Zamawiającego, h) posiadać minimum 36 miesięczną gwarancję, zgodnie z zapisami wzoru umowy i Załącznika nr 2 do SWZ. 3. Aparat powinien być wykonany z materiałów odpornych na mycie środkami myjącymi i dezynfekcyjnymi – nie mogą zmieniać się jego parametry użytkowe pod wpływem działania takich środków. Aparat powinien posiadać zabezpieczenia przed niewłaściwym jego zastosowaniem. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: a) załącznik nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/Zestawienie parametrów technicznych wymaganych, b) załącznik nr 3 do SWZ - Program Funkcjonalno-użytkowy. 5. Przedmiot zamówienia należy wycenić w formularzu OFERTA, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 6. Wykonawca jest zobowiązany udzielić co najmniej a) 36 miesięcznej gwarancji na tomograf komputerowy, b) 60 miesięcznej gwarancji na prace adaptacyjne. 7. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ. 8. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia odniesiono się do jakichkolwiek norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 Pzp – należy przyjąć, że odniesieniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważne”, co oznacza, że zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a nazwy własne są użyte jedynie w celu sprecyzowania wymagań jakościowych, technicznych i technologicznych Zamawiającego. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązania spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 9. Miejscem dostawy zamówienia jest siedziba Zamawiającego przy ul. Powstania Styczniowego 9b, 81-519 Gdynia.
Vorherige Bekanntmachung: 199018-2026
Interne Kennung: DZ.282.02.2026.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33115000 Ausrüstung für Tomografie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 45000000 Bauarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia musi: a) być fabrycznie nowy, rok produkcji min. IV kwartał 2025, nie powystawowy, nieużywany wcześniej do prezentacji, kompletny i po uruchomieniu gotowy do pracy zgodnie z przeznaczeniem bez konieczności dokonywania żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji, bezpieczny dla pacjentów i personelu medycznego, b) pochodzić z bieżącej produkcji seryjnej, bez wprowadzania jakichkolwiek zmian i modyfikacji w aparacie na potrzeby wyłącznie niniejszego zamówienia, c) być wprowadzony przed terminem składania ofert do obrotu i na rynek Rzeczpospolitej Polskiej zgodnie z prawem polskim, d) posiadać datę produkcji widoczną na obudowie, e) być wyprodukowany zgodnie z wymogami zasadniczymi i normami bezpieczeństwa określonymi dla wyrobów medycznych w przepisach prawa Unii Europejskiej i w przepisach prawa polskiego, f) być zgodny z wymaganiami określonymi w ustawie z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych, g) spełniać wymagania prawa polskiego na dzień odbioru przez Zamawiającego, h) posiadać minimum 36 miesięczną gwarancję, zgodnie z zapisami wzoru umowy i Załącznika nr 2 do SWZ. 2. Aparat powinien być wykonany z materiałów odpornych na mycie środkami myjącymi i dezynfekcyjnymi – nie mogą zmieniać się jego parametry użytkowe pod wpływem działania takich środków. Aparat powinien posiadać zabezpieczenia przed niewłaściwym jego zastosowaniem. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: a) załącznik nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/Zestawienie parametrów technicznych wymaganych, b) załącznik nr 3 do SWZ - Program Funkcjonalno-użytkowy.
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Menge: 1