2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vraagafhankelijk Vervoer AVAN - Perceel Zuid
Beschreibung: Aanbestedende dienst wil een overeenkomst sluiten met één vervoerder voor vraagafhankelijk vervoer Perceel Zuid voor de duur van vier jaar met een optie tot verlenging drie maal met twee jaar. 30000000
Interne Kennung: 549927
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Aanbestedende dienst wil een overeenkomst sluiten met één vervoerder voor vraagafhankelijk vervoer Perceel Zuid voor de duur van vier jaar met een optie tot verlenging drie maal met twee jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: geen