656698-2026 - Ergebnis
Slowakei – Computeranlagen und Zubehör – IKT vybavenie pre SPŠe Košice - CEOVP
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: IKT vybavenie pre SPŠe Košice - CEOVP
Beschreibung: Predmetom zákazky je realizácia dodávky tovaru - IKT vybavenie pre SPŠe Košice - CEOVP a poskytnutie súvisiacich služieb. Predmet zákazky je rozdelený na štyri samostatné časti: - Predmetom časti 1: Zariadenia; - Predmetom časti 2: Zariadenia pre jazykovú učebňu; - Predmetom časti 3: Prezentačná technika; - Predmetom časti 4: Sieťové zariadenia; - Predmetom časti 5: Zariadenia pre elektronický zabezpečovací systém školy; - Predmetom časti 6: Softvér. Bližší opis predmetu zákazky je uvedený v časti súťažných podkladov „B.1 Opis predmetu zákazky“.
Interne Kennung: OBOB-1/5/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zariadenia
Beschreibung: Podrobný opis predmetu zákazky vrátane minimálnych požiadaviek na funkčné a výkonnostné parametre položiek tvoriacich predmet zákazky a informácie o ďalších požiadavkách a súvisiacich službách predmetu zákazky sú uvedené v Prílohe č. 1 SP B.1 Opis predmetu zákazky časť č. 1 -Zariadenia.
Los: LOT-0002
Titel: Zariadenia pre jazykovú učebňu
Beschreibung: Podrobný opis predmetu zákazky vrátane minimálnych požiadaviek na funkčné a výkonnostné parametre položiek tvoriacich predmet zákazky a informácie o ďalších požiadavkách a súvisiacich službách predmetu zákazky sú uvedené v Prílohe č. 2 SP B.2 Opis predmetu zákazky časť č. 2 Zariadenia pre jazykovú učebňu.
Los: LOT-0003
Titel: Prezentačná technika
Beschreibung: Podrobný opis predmetu zákazky vrátane minimálnych požiadaviek na funkčné a výkonnostné parametre položiek tvoriacich predmet zákazky a informácie o ďalších požiadavkách a súvisiacich službách predmetu zákazky sú uvedené v Prílohe č. 3 SP B.1 Opis predmetu zákazky časť č. 3 Prezentačná technika.
Los: LOT-0004
Titel: Sieťové zariadenia
Beschreibung: Podrobný opis predmetu zákazky vrátane minimálnych požiadaviek na funkčné a výkonnostné parametre položiek tvoriacich predmet zákazky a informácie o ďalších požiadavkách a súvisiacich službách predmetu zákazky sú uvedené v Prílohe č. 4 SP B.1 Opis predmetu zákazky časť č. 4 Sieťové zariadenia.
Los: LOT-0005
Titel: Zariadenia pre elektronický zabezpečovací systém školy
Beschreibung: Podrobný opis predmetu zákazky vrátane minimálnych požiadaviek na funkčné a výkonnostné parametre položiek tvoriacich predmet zákazky a informácie o ďalších požiadavkách a súvisiacich službách predmetu zákazky sú uvedené v Prílohe č. 5 SP B.1 Opis predmetu zákazky časť č. 5 - Zariadenia pre elektronický zabezpečovací systém školy
Los: LOT-0006
Titel: Softvér
Beschreibung: Podrobný opis predmetu zákazky vrátane minimálnych požiadaviek na funkčné a výkonnostné parametre položiek tvoriacich predmet zákazky a informácie o ďalších požiadavkách a súvisiacich službách predmetu zákazky sú uvedené v Prílohe č. 6 SP B.1 Opis predmetu zákazky časť č. 6 Softvér.