656728-2026 - Auftragsänderung
Rumänien – Bauarbeiten für Gasfernleitungen – Reparatie conducta de transport gaze naturale Ø20" Masloc- Caransebes, in urma inspectiei cu PIG inteligent
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reparatie conducta de transport gaze naturale Ø20" Masloc- Caransebes, in urma inspectiei cu PIG inteligent
Beschreibung: Entitatea contractantă intenționează să încheie un contract sectorial având ca obiect Reparatie conducta de transport gaze naturale Ø20" Masloc- Caransebes, in urma inspectiei cu PIG inteligent Data limită până la care operatorii economici au dreptul de a solicita clarificări sau informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire, este a a 18-a zi dinaintea datei limita de depunere a ofertelor, conform prevederilor art. 173 Legea nr. 99/2016, modificată și completată de OUG 107/2017 pentru modificarea și completarea unor acte normative cu impact în domeniul achizițiilor publice. Termenul-limită în care entitatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare conform prevederilor art. 172 alin. 2, coroborat cu art. 173 din Legea nr. 99/2016, modificată și completată de OUG 107/2017 pentru modificarea și completarea unor acte normative cu impact în domeniul achizițiilor publice, este: a 11-a zi dinaintea datei limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 49852/06.07.2023
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231220 Bauarbeiten für Gasfernleitungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Tipul achiziției: Reparatie conducta de transport gaze naturale Ø20" Masloc- Caransebes, in urma inspectiei cu PIG inteligent Durata de execuție: 24 luni. Durata contractului: de la semnarea contractului si până la semnarea procesului verbal de receptie finala
Interne Kennung: 1