656731-2025 - Ergebnis
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – ŚWIADCZENIE CAŁODOBOWYCH USŁUG ODPŁATNEGO TRANSPORTU MEDYCZNEGO W 2025/28 ROKU
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚWIADCZENIE CAŁODOBOWYCH USŁUG ODPŁATNEGO TRANSPORTU MEDYCZNEGO W 2025/28 ROKU
BeschreibungZamówienie obejmuje świadczenie całodobowych usług odpłatnego transportu medycznego. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załącznikach do SWZ i w Załączniku nr 3 do SWZ Projektowanych postanowieniach umowy.
Vorherige Bekanntmachung87679-2025
Interne Kennung4WSzKzP.SZP.2612.6.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1
BeschreibungŚWIADCZENIE CAŁODOBOWYCH USŁUG ODPŁATNEGO TRANSPORTU MEDYCZNEGO W 2025/2028 ROKU
Interne KennungPakiet 1
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Wykonawcy nie przysługują względem Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tytułu niezrealizowania pełnej ilości przedmiotu zamówienia. Niezrealizowana część umowy nie będzie większa niż 50% ceny brutto umowy. Zamówienie gwarantowane wynosi 50% ceny brutto umowy. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji Wykonawca zobowiązuje się umożliwić Zamawiającemu zakup dodatkowych ilości towaru na takich samych zasadach jak dostawy objęte zamówieniem gwarantowanym. 2. Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z opcji w przypadku braku rzeczywistych potrzeb przedmiotu umowy, bądź braku środków finansowych na ten cel. 3. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy. Pisemna forma powiadomienia wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji przez zamawiającego, jest wiążąca dla wykonawcy w zakresie realizacji wszystkich warunków określonych w niniejszej umowie dla zakupu realizowanego w ramach opcji. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji postanowienia niniejszej umowy obowiązują odpowiednio.