2. Verfahren
Verfahren
Titel: JN 40/2026 PPPP - Storitev spletnega dostopa do paketa poslovnih podatkov podjetij iz Slovenije, Hrvaške, Srbije, Bosne in Hercegovine ter Črne gore za 2-letno obdobje
Beschreibung: Storitev spletnega dostopa do paketa poslovnih podatkov podjetij iz Slovenije, Hrvaške, Srbije, Bosne in Hercegovine ter Črne gore za 2-letno obdobje
Interne Kennung: JN 40/2026 PPPP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72320000 Datenbankdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 576008