656879-2026 - Wettbewerb
Polen – Chirurgische Implantate – 267/PN/2026 - Dostawa wyrobów medycznych używanych w zabiegach neurochirurgicznych dla UCK
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 267/PN/2026 - Dostawa wyrobów medycznych używanych w zabiegach neurochirurgicznych dla UCK
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawę wyrobów medycznych używanych w zabiegach neurochirurgicznych dla UCK w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 3 do SWZ. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze pakiety ustalone w załączniku nr 3 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość części.
Interne Kennung: 267/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31711140 Elektroden, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z zapisami w załączniku nr 4a i 4b do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Interne Kennung: Pakiet 6
Haupteinstufung (cpv): 31711140 Elektroden
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Interne Kennung: Pakiet 7
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Interne Kennung: Pakiet 14