2. Verfahren
Verfahren
Titel: Adviesdienst nieuw sportcomplex Hoornse Vaart
Beschreibung: De opdracht omvat adviesdiensten in de ontwerp, bouw en nazorgperiode ten behoeve van de realisatie van een nieuw sportcomplex Hoornse vaart. Dit betreft de rollen van contractmanager en technische toetser voor het Design & Build contract (UAV-gc). Zie het Aanbestedingsdocument voor meer informatie. Zie het aanbestedingsdocument voor de scope van de opdracht.
Interne Kennung: ALK202503 - PRJ2500085
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Adviesdienst sportcomplex Hoornse Vaart
Interne Kennung: 1