656907-2025 - Wettbewerb
Polen – Ausbildung – Usługi zorganizowania i przeprowadzenia kursów dla uczniów i nauczycieli, w ramach projektu pn. „Logistyka w locie” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego + w ramach Programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 FELD.08.08-IZ.00-0072/24
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi zorganizowania i przeprowadzenia kursów dla uczniów i nauczycieli, w ramach projektu pn. „Logistyka w locie” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego + w ramach Programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 FELD.08.08-IZ.00-0072/24
Beschreibung1.1.1. Pakiet 1: 1. Szkolenie: Podstawowe informacje o przewozach lotniczych i usługach pasażerskich 2. Szkolenie: Rola i zadania Agenta Obsługi Naziemnej 3. Szkolenie: Podstawowe zasady obsługi klienta/pasażera 4. Szkolenie: Obsługa nieregularności bagażowych i reklamacji 5. Szkolenie: Podstawowe szkolenie z zasad wyważania statku powietrznego + praktyka 6. Szkolenie: Dokumenty podróży i VISY 7. Szkolenie: Human Factor – czynnik ludzki w obsłudze naziemnej 8. Szkolenie: Nieregularności w operacjach lotniczych i procedury awaryjne 9. Szkolenie: Podstawy obsługi płytowej statków powietrznych 10. Szkolenie: Zasady odprawy biletowo-bagażowej 11. Szkolenie: Obsługa osób niepełnosprawnych 12. Szkolenie: Pierwsza pomoc 13. Szkolenie: Tolerancja a różnice kulturowe 14. Szkolenie: Świadomość ochrony lotnictwa cywilnego 15. Szkolenie: Zasady ruchu pieszych na terenie portu lotniczego 16. Szkolenie: Zasady ruchu pojazdów na terenie portu lotniczego 17. Szkolenie: System zarządzania bezpieczeństwem 18. Szkolenie: Procedura łączenia pasażera z bagażem rejestrowanym 19. Szkolenie: Ochrona ładunków towarowych i poczty 20. Szkolenie: Dyżurny Operacyjny Portu Lotniczego 21. Szkolenie: Koordynator Ruchu Naziemnego 22. Szkolenie: DGR – personel przyjmujący bagaż 23. Szkolenie: DGR – personel koordynujący obsługę płytową 24. Szkolenie: DGR – obsługa bagażu, frachtu i poczty 25. Szkolenie: DGR – procesowanie i akceptacja frachtu 26. Szkolenie: DGR – kontrola bezpieczeństwa pasażerów i załóg 27. Szkolenie: LAR – transport żywych zwierząt 28. Szkolenie: De-icing / Anti-icing 29. Szkolenie: Obsługa ruchu General Aviation 30. Szkolenie: Obsługa załóg statków powietrznych 31. Szkolenie: FOD – Program Kontroli Fragmentów Przedmiotów Obcych 32. Szkolenie: Basic CARGO 33. Szkolenie: Zarządzanie przyrodą w kontekście zderzeń ze zwierzętami 1.1.2. Pakiet 2: 1. Szkolenie: Język niemiecki dla logistyków 2. Szkolenie: Język angielski dla logistyków 1.1.3. Pakiet 3: 1. Szkolenie: UDT – wózek widłowy kat. II WJO 2. Szkolenie: UDT – podesty ruchome kat. I P 3. Szkolenie : UDT - wózka widłowego podnośnikowego z egzaminem kat. II WJO 1.1.4. Pakiet 4: 1. Szkolenie: Kody kreskowe 2. Szkolenie: Etykieta logistyczna GS1 3. Szkolenie: Traceability 4. Szkolenie: Weryfikacja jakości kodów GS1 5. Szkolenie: Wprowadzenie do EDI 6. Szkolenie: UDI – Unikalna Identyfikacja Wyrobów Medycznych 7. Szkolenie: Paperless 8. Szkolenie: GTIN bez tajemnic 9. Szkolenie: Globalne modele danych GS1 1.1.5. Pakiet 5: 1. Szkolenie: Operator drona 1.1.6. Pakiet 6: 1. Szkolenie: Obsługa drukarki 3D 1.1.7. Pakiet 7: 1. Szkolenie: Obsługa programu Excel – specjalista logistyk 1.1.8. Pakiet 8: 1. Warsztaty proekologiczne dla nauczycieli 2. Szkolenie z zakresu edukacji włączającej obejmujące wykorzystanie technologii cyfrowych dost. do potrzeb osób z niepełnosprawnością i SPE 3. Szkolenie z zakresu zapobiegania dyskryminacji 4. Szkolenie z zakresu nowoczesnych metod nauczania z uwzględnieniem metody P.Dennisona Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung1/ZP/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung, 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1
BeschreibungPakiet 1: 1. Szkolenie: Podstawowe informacje o przewozach lotniczych i usługach pasażerskich 2. Szkolenie: Rola i zadania Agenta Obsługi Naziemnej 3. Szkolenie: Podstawowe zasady obsługi klienta/pasażera 4. Szkolenie: Obsługa nieregularności bagażowych i reklamacji 5. Szkolenie: Podstawowe szkolenie z zasad wyważania statku powietrznego + praktyka 6. Szkolenie: Dokumenty podróży i VISY 7. Szkolenie: Human Factor – czynnik ludzki w obsłudze naziemnej 8. Szkolenie: Nieregularności w operacjach lotniczych i procedury awaryjne 9. Szkolenie: Podstawy obsługi płytowej statków powietrznych 10. Szkolenie: Zasady odprawy biletowo-bagażowej 11. Szkolenie: Obsługa osób niepełnosprawnych 12. Szkolenie: Pierwsza pomoc 13. Szkolenie: Tolerancja a różnice kulturowe 14. Szkolenie: Świadomość ochrony lotnictwa cywilnego 15. Szkolenie: Zasady ruchu pieszych na terenie portu lotniczego 16. Szkolenie: Zasady ruchu pojazdów na terenie portu lotniczego 17. Szkolenie: System zarządzania bezpieczeństwem 18. Szkolenie: Procedura łączenia pasażera z bagażem rejestrowanym 19. Szkolenie: Ochrona ładunków towarowych i poczty 20. Szkolenie: Dyżurny Operacyjny Portu Lotniczego 21. Szkolenie: Koordynator Ruchu Naziemnego 22. Szkolenie: DGR – personel przyjmujący bagaż 23. Szkolenie: DGR – personel koordynujący obsługę płytową 24. Szkolenie: DGR – obsługa bagażu, frachtu i poczty 25. Szkolenie: DGR – procesowanie i akceptacja frachtu 26. Szkolenie: DGR – kontrola bezpieczeństwa pasażerów i załóg 27. Szkolenie: LAR – transport żywych zwierząt 28. Szkolenie: De-icing / Anti-icing 29. Szkolenie: Obsługa ruchu General Aviation 30. Szkolenie: Obsługa załóg statków powietrznych 31. Szkolenie: FOD – Program Kontroli Fragmentów Przedmiotów Obcych 32. Szkolenie: Basic CARGO 33. Szkolenie: Zarządzanie przyrodą w kontekście zderzeń ze zwierzętami Szczegółowy opis podany jest w Załączniku nr 2 do SWZ oraz Załączniku nr 5 do SWZ
Interne KennungPakiet 1
LosLOT-0002
TitelPakiet 2
BeschreibungPakiet 2: 1. Szkolenie: Język niemiecki dla logistyków 2. Szkolenie: Język angielski dla logistyków Szczegółowy opis podany jest w Załączniku nr 2 do SWZ oraz Załączniku nr 5 do SWZ
Interne KennungPakiet 2
LosLOT-0003
TitelPakiet 3
BeschreibungPakiet 3: 1. Szkolenie: UDT – wózek widłowy kat. II WJO 2. Szkolenie: UDT – podesty ruchome kat. I P 3. Szkolenie : UDT - wózka widłowego podnośnikowego z egzaminem kat. II WJO Szczegółowy opis podany jest w Załączniku nr 2 do SWZ oraz Załączniku nr 5 do SWZ
Interne KennungPakiet 3
LosLOT-0004
TitelPakiet 4
BeschreibungPakiet 4: 1. Szkolenie: Kody kreskowe 2. Szkolenie: Etykieta logistyczna GS1 3. Szkolenie: Traceability 4. Szkolenie: Weryfikacja jakości kodów GS1 5. Szkolenie: Wprowadzenie do EDI 6. Szkolenie: UDI – Unikalna Identyfikacja Wyrobów Medycznych 7. Szkolenie: Paperless 8. Szkolenie: GTIN bez tajemnic 9. Szkolenie: Globalne modele danych GS1 Szczegółowy opis podany jest w Załączniku nr 2 do SWZ oraz Załączniku nr 5 do SWZ
Interne KennungPakiet 4
LosLOT-0005
TitelPakiet 5
BeschreibungPakiet 5: 1. Szkolenie: Operator drona Szczegółowy opis podany jest w Załączniku nr 2 do SWZ oraz Załączniku nr 5 do SWZ
Interne KennungPakiet 5
LosLOT-0006
TitelPakiet 6
BeschreibungPakiet 6: 1. Szkolenie: Obsługa drukarki 3D Szczegółowy opis podany jest w Załączniku nr 2 do SWZ oraz Załączniku nr 5 do SWZ
Interne KennungPakiet 6
LosLOT-0007
TitelPakiet 7
BeschreibungPakiet 7: 1. Szkolenie: Obsługa programu Excel – specjalista logistyk Szczegółowy opis podany jest w Załączniku nr 2 do SWZ oraz Załączniku nr 5 do SWZ
Interne KennungPakiet 7
LosLOT-0008
TitelPakiet 8
BeschreibungPakiet 8: 1. Warsztaty proekologiczne dla nauczycieli 2. Szkolenie z zakresu edukacji włączającej obejmujące wykorzystanie technologii cyfrowych dost. do potrzeb osób z niepełnosprawnością i SPE 3. Szkolenie z zakresu zapobiegania dyskryminacji 4. Szkolenie z zakresu nowoczesnych metod nauczania z uwzględnieniem metody P.Dennisona Szczegółowy opis podany jest w Załączniku nr 2 do SWZ oraz Załączniku nr 5 do SWZ
Interne KennungPakiet 8