656910-2026 - Ergebnis
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Chocianów na zadanie odbudowy wałów oraz zastawek na dwóch zbiornikach wodnych zlokalizowanych w oddziałach 392 h oraz 403 h w Leśnictwie Krzyżowa.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Chocianów na zadanie odbudowy wałów oraz zastawek na dwóch zbiornikach wodnych zlokalizowanych w oddziałach 392 h oraz 403 h w Leśnictwie Krzyżowa.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa, opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych związanych z realizacją zadania pn. „Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Chocianów na zadanie umocnienia wałów oraz zastawek na dwóch zbiornikach wodnych zlokalizowanych w oddziałach 392 h oraz 403 h w Leśnictwie Krzyżowa” w ramach Projektu „Lasy dla mokradeł – ochrona siedlisk hydrogenicznych na obszarach cennych przyrodniczo (GMOK).
Vorherige Bekanntmachung: 508760-2026
Interne Kennung: ZG.081.5.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0005
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa, opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych związanych z realizacją zadania pn. „Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Chocianów na zadanie umocnienia wałów oraz zastawek na dwóch zbiornikach wodnych zlokalizowanych w oddziałach 392 h oraz 403 h w Leśnictwie Krzyżowa” w ramach Projektu „Lasy dla mokradeł – ochrona siedlisk hydrogenicznych na obszarach cennych przyrodniczo” (GMOK).
Interne Kennung: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Chocianów na zadanie odbudowy wałów oraz zastawek na dwóch zbiornikach wodnych zlokalizowanych w oddziałach 392 h oraz 403 h w Leśnictwie Krzyżowa.