See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VMKL- 55735-7 MEDICININĖ ĮRANGA NAUJAM OPERACINĖS BLOKUI (KONSOLĖS IR SVARSTYKLĖS) (Atviras tarptautinis pirkimas)
Beschreibung: Numatoma įsigyti medicininę įrangą, naujam operacinės blokui.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 p.o.d. Sieninė konsolė procedūriniam
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Žr. pirkimo dokumentus
Los: LOT-0002
Titel: 2 p.o.d. Dvivietė grindinė konsolė
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3 p.o.d. Vienvietė grindinė konsolė
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4 p.o.d. Grindinės svarstyklės
Interne Kennung: 4