See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verzekering burgerrechtelijke beroepsaansprakelijkheid en rechtsbijstand in het kader van de opdracht en van de FSMA
Beschreibung: De FSMA wenst de financiële gevolgen van het risico van een eventuele burgerrechtelijke beroepsaansprakelijkheid van de FSMA, van de leden van haar organen en haar personeelsleden in de uitoefening van haar beroepsactiviteiten te verzekeren.
Interne Kennung: PPP0OV-1187/5379/2024/055
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024/055_1
656941-2025 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0OV-1187/5379/2024/055
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024/055_1