See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Miastko w roku 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 663 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, szkółkarstwa i nasiennictwa oraz utrzymania obiektów leśnych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Miastko w roku 2027.
Interne Kennung: ZG.270.25.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 75251120 Waldbrandbekämpfung, 90511300 Müllsammlung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I - Leśnictwo Kaliska
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmującej prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, szkółkarstwa i nasiennictwa oraz utrzymania obiektów leśnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Miastko w roku 2027. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość korzystania z prawa opcji. Wielkość prawa opcji zostanie uwzględniona w ogłoszeniu o zamówieniu oraz dokumentach zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II - Leśnictwo Sępólno
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III - Leśnictwo Biały Dwór
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV - Leśnictwo Kamienna
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet V - Leśnictwo Grabowo
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet VI - Leśnictwo Biały Bór
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet VII - Leśnictwo Miastko
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet VIII - Leśnictwo Łodzierz
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet IX - Leśnictwo Świerzno
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet X - Leśnictwo Bobęcino
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet XI - Leśnictwo Wołcza
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet XII - Leśnictwo Niesiłowo
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet XIII - Leśnictwo Słosinko
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet XIV - Leśnictwo Koczała
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet XV - Gospodarstwo Szkółkarskie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmującej prace z zakresu szkółkarstwa i nasiennictwa do wykonania na terenie Nadleśnictwa Miastko w roku 2027. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen