656988-2026 - Ergebnis
Polen – Straßentransport/-beförderung – Dowóz dzieci do szkół oraz powrót do domu w roku szkolnym 2026/2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz dzieci do szkół oraz powrót do domu w roku szkolnym 2026/2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa dowozu dzieci do szkół oraz powrotu do domu w roku szkolnym 2026/2027. 2. Zamówienia podzielone jest na dwie części, jak poniżej: 1) Część nr 1 zamówienia - przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca dowozie dzieci do szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Nadarzyn oraz powrót do domu, 2) Część nr 2 zamówienia – przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na dowozie do szkół i ośrodków opiekuńczo-wychowawczych dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Nadarzyn oraz powrocie do domu. 3. Zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określają Załączniki nr 1a, 1b do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz Projekty umów stanowiące Załączniki nr 2a, 2b do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 416004-2026
Interne Kennung: ZPiFZ.271.13.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dowóz dzieci do szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Nadarzyn oraz powrót do domu.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dowozu dzieci do szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Nadarzyn oraz powrót do domu w roku szkolnym 2026/2027, tj. do: 1) Szkoły Podstawowej im. Witolda Doroszewskiego w Nadarzynie, ul. Sitarskich 4, 2) Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Marii Skłodowskiej - Curie w Ruścu, ul. Osiedlowa 72, na trasie z punktu zbiórki uczniów do szkół i z powrotem we wszystkie dni realizacji zajęć szkolnych w okresie od 01.09.2026 r. – do 25.06.2027 r. 2. Zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określają Załącznik nr 1a do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz Projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dowóz do szkół i ośrodków opiekuńczo-wychowawczych dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Nadarzyn oraz powrót do domu w roku szkolnym 2026/2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie dowozu do szkół i ośrodków opiekuńczo-wychowawczych dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Nadarzyn oraz powrót do domu w roku szkolnym 2026/2027. 2. Zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określają Załącznik nr 1b do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz Projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2b do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2