656989-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Medizinische Verbrauchsartikel – Marktconsultatie Medische artikelen
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung als Aufruf zum Wettbewerb – Sonderregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Medische artikelen
Beschreibung: Talland College is voornemens om voor de sector Gezondheidszorg medische gebruiksartikelen en het onderhoud van medische hulpmiddelen aan te besteden. Omdat de huidige overeenkomsten aflopen en we een organisatie zijn met diverse locaties en diversiteit in medische artikelen, willen we de mogelijkheden inventariseren op de markt. Welke marktpartijen zijn er, wat zijn de ontwikkelingen in deze markt en welke adviezen hebben partijen mogelijk voor ons welke relevant zijn om mee te nemen in onze aanbesteding?
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie marktconsultatiedocument
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0000