See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hemostātisko līdzekļu, kaulu defektu aizpildītāju un citu medicīnas preču piegāde operāciju blokam
Beschreibung: Hemostātisko līdzekļu, kaulu defektu aizpildītāju un citu medicīnas preču piegāde operāciju blokam
Interne Kennung: VSIA TOS 2025/79K
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kaulu vasks
Optionen:
Beschreibung der Optionen: saskaņā ar nolikumu
Los: LOT-0006
Titel: Kaulu defektu aizvietotājs - bloki
Los: LOT-0007
Titel: Kaulu defektu aizpildītāji - ķīļi
Los: LOT-0010
Titel: ncīzijas plēves
Los: LOT-0011
Titel: Pašlīpošs plāksteris
Los: LOT-0012
Titel: Sterili vienreizlietojami cimdi augsta riska operācijām
Los: LOT-0013
Titel: Šļirce ar adatu, Luer Slip savienojums