2. Verfahren
Verfahren
Titel: SARO Europese aanbesteding sanitaire voorzieningen 2026
Beschreibung: Deze Offerteaanvraag betreft de Europese openbare Aanbesteding Sanitaire voorzieningen waarop de meest recente versie van de Aanbestedingswet 2012 (Aw-2012) van toepassing is. De aanbesteding heeft betrekking op het leveren, beheren, onderhouden en vervangen van sanitaire voorzieningen ten behoeve van Stichting Samen Ambitieus Rotterdams Onderwijs (SARO), hierna tenoemen de Aanbestedende dienst of Opdrachtgever. De geraamde waarde van deze opdracht bedraagt circa € 3 miljoen exclusief btw, inclusief de maximale looptijd van de overeenkomst en alle verlengingsopties. Deze raming is gebaseerd op historische uitgaven van SARO, de huidige omvang van de organisatie, de verwachte gefaseerde instroom van locaties en de uitgangspunten van deze aanbesteding. De raming is indicatief en kan tot ±30% afwijken als gevolg van wijzigingen in locaties, leerling- en medewerkers aantallen, gebruiksintensiteit of andere relevante omstandigheden. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: SARO - EA2026 - Sanitaire voorzieningen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33771000 Papiersanitärartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ja
657023-2026 - Competition
Netherlands – Sanitary paper products – SARO Europese aanbesteding sanitaire voorzieningen 2026
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33771000 Sanitary paper products
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: ja
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33771000 Papieren producten voor sanitair gebruik
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: ja