See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Sukcesywna dostawa materiałów budowlanych w roku 2026”.
Beschreibung: Przedmiot Zamówienia podzielony jest na sześć części: Część nr 1 - dostawy materiałów budowlanych: kostka betonowa; Część nr 2 - dostawy materiałów budowlanych: krawężnik, obrzeże, płyta ażurowa, opornik; Część nr 3 - dostawy materiałów budowlanych: podsypka cementowo- piaskowa, beton towarowy; Część nr 4 - dostawy materiałów budowlanych: kruszywo kamienne, kruszbet; Część nr 5 - dostawy materiałów budowlanych: piasek, Część nr 6 - dostawy materiałów budowlanych: płyta YOMB. Przedmiotem zamówienia jest cykliczne zaopatrywanie Zamawiającego w materiały budowlane polegające na ich dostawie i rozładunku w miejscach wskazanych w zleceniach udzielanych przez Zamawiającego. Zamawiający zastrzega możliwość odbioru własnym transportem – dotyczy części nr 1, 3, 4, 5. Wówczas załadunek leży po stronie Dostawcy. Zamówienie realizowane będzie od dnia 1 stycznia 2026 r. do dnia 31 grudnia 2026 r. lub wyczerpania limitu kwotowego. Celem umowy jest ustalenie warunków dotyczących zamówień, jakie mogą zostać udzielone w danym okresie, w szczególności cen i przewidywalnych ilości. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć własnym transportem i na własny koszt i ryzyko przedmiot zamówienia do miejsc wskazanych przez Zamawiającego oraz rozładować materiał (loco budowa). Dostarczane materiały muszą być nowe, pierwszego gatunku i wolne od wad. Realizacja przedmiotu zamówienia odbywać się będzie sukcesywnie, partiami na podstawie pisemnych zamówień składanych przez Zamawiającego. 4 Dostarczane materiały muszą posiadać co najmniej jeden z niżej wymienionych dokumentów świadczących odpowiednio o dopuszczeniu wyrobu do zastosowania w budownictwie zgodnie z ustawą z dnia 16 kwietnia 2004 o wyrobach budowlanych (tj. Dz. U. z 2021 poz. 1213) tj.: a/ certyfikat zgodności z PN, PN-EN lub aprobatę techniczną; b/ deklarację zgodności producenta z PN, PN-EN lub aprobatę techniczną; c/ atest. Zamawiający wymaga aby wszystkie dostarczane materiały posiadały certyfikat na znak bezpieczeństwa potwierdzający o dopuszczeniu wyrobu do zastosowania w budownictwie zgodnie z ustawą z dnia 16 kwietnia 2004 o wyrobach budowlanych tj. Dz. U. z 2021 poz. 1213). W przypadku materiału kruszywo łamane 0-31,5 mm krzywa uziarnienia musi spełniać normę PN-B-06714-15. W przypadku płyt YOMB powierzchnia górna musi być zatarta na gładko. Zaoferowany asortyment nie może znajdować się w Krajowym Wykazie Zakwestionowanych Materiałów Budowlanych prowadzonym przez Krajową Izbę Budownictwa. Zamawiający zastrzega, że ilości materiałów budowlanych wskazanych w „Formularzu Ofertowym” są ilościami szacunkowymi, służącymi do skalkulowania ceny oferty, porównania ofert i wyboru najkorzystniejszej oferty. Wykonawcy, z którym Zamawiający podpisze umowę nie przysługuje roszczenie o realizację dostawy w wielkościach podanych w „Formularzu Ofertowym”. Zakupy dokonywane w trakcie obowiązywania umowy mogą dla poszczególnych pozycji różnić się ilościowo od wartości podanych w „Formularzu Ofertowym”, jednak łączna wartość zakupów nie przekroczy maksymalnej wartość nominalnej zobowiązania zamawiającego wynikającego z umowy, która będzie równa kwocie zgodnie z ofertą Wykonawcy. W trakcie obowiązywania umowy zamawiający nie dopuszcza zmiany zaoferowanych cen jednostkowych. Dostawy będą nieregularne i bez wcześniej ustalonego harmonogramu dostaw, w ilościach nierównomiernych dla poszczególnych okresów. Dostawy będę realizowane na podstawie częściowych zamówień asortymentowo-ilościowych, wysyłanych przez Zamawiającego do wykonawcy pocztą elektroniczną. Zamawiający zastrzega, że przewidywane ilości materiałów budowlanych są wielkościami szacunkowymi i mogą ulec zmianie w razie zaistnienia takiej potrzeby ze strony Zamawiającego, z jednoczesnym zachowaniem cen jednostkowych podanych przez Wykonawcę w ofercie. Ilość zleconych Wykonawcy do realizacji dostaw będzie wynikać z rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Rozliczenie za świadczone dostawy będzie następować wg faktycznie zakupionych przez Zamawiającego materiałów budowlanych po cenach jednostkowych przedstawionych w ofercie Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany ilościowej w poszczególnych asortymentach w zależności od potrzeb. Przy zmianach ilościowych obowiązują ceny jednostkowe podane w ofercie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44111000 Baumaterialien
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 1 - dostawy materiałów budowlanych: kostka betonowa
Beschreibung: A. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć oraz rozładować przedmiot zamówienia na własny koszt do miejsc wskazanych przez Zamawiającego, spośród następujących: - siedziba Zamawiającego - ul. Gdańska 78 we Władysławowie, - tereny budów realizowanych przez Zamawiającego a zlokalizowane w Gminie Władysławowo, - tereny budów realizowanych w granicach woj. Pomorskiego. Zamawiający zastrzega możliwość odbioru własnym transportem materiałów budowlanych – kostka betonowa (część nr 1). Wówczas załadunek leży po stronie Dostawcy. B. Zamawiający każdorazowo będzie przewidywał zapotrzebowanie na daną budowę wysyłając pocztą elektroniczną do Dostawcy zamówienie w celu przygotowania do dostawy danej ilości materiałów budowlanych . Ilość materiałów wskazana w zamówieniu musi być przygotowana do dostawy w terminie 7 dni od daty wysłania zamówienia pocztą elektroniczną. Dostawy materiałów do miejsc wskazanych w zamówieniu będą realizowane w ciągu 2 dni od zgłoszenia telefonicznego lub e-mail przez osoby upoważnione przez Zamawiającego. Z reguły dostawy danego zamówienia będą wykonywane pełnymi transportami. Zamawiający zastrzega, że ostatnia partia dostawy danego zamówienia może być realizowana jako dostawa z niepełnym transportem. W związku z powyższym dostawca nie będzie domagał się od Zamawiającego dodatkowego wynagrodzenia związanego z dostawą kostki z niepełnym transportem. C. Cena ofertowa na dostawę materiałów budowlanych powinna obejmować; wszelkie koszty, w tym transport i wyładunek w miejscu dostawy, oraz nie może ulec zmianie przez cały okres dostawy. D. Każda dostawa musi być potwierdzona przez osobę wyznaczoną przez Zamawiającego na dokumencie WZ wystawionym przez Dostawcę. Oryginalny dokument WZ stanowić będzie podstawę odbioru jakościowego i ilościowego zamówionej partii materiału. E. Podane powyżej ilości materiałów budowlanych stanowią wielkość szacunkową, rzeczywiste ilości zamówionego materiału budowlanego mogą być mniejsze. W takim przypadku Dostawcy nie służą z tego tytułu roszczenia. Lp. Część nr 1 JM Ilość 1 Kostka bet. gr.6 cm szara z transportem (fazowana, bezfazowa). m2 500 2 Kostka bet. gr.6 cm szara bez transportu (fazowana, bezfazowa). m2 100 3 Kostka bet. gr.6 cm kolorowa z transportem (fazowana, bezfazowa). m2 500 4 Kostka bet. gr.6 cm kolorowa, bez transportu (fazowana, bezfazowa). m2 100 5 Kostka bet. gr.8 cm szara z transportem (fazowana, bezfazowa). m2 7 000 6 Kostka bet. gr.8 cm szara bez transportu (fazowana, bezfazowa). m2 100 7 Kostka bet. gr.8 cm kolorowa z transportem (fazowana, bezfazowa). m2 500 8 Kostka bet. gr.8 cm kolorowa bez transportu (fazowana, bezfazowa). m2 100
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 2 - dostawy materiałów budowlanych: krawężnik, obrzeże, płyta ażurowa, opornik.
Beschreibung: A. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć oraz rozładować przedmiot zamówienia na własny koszt do miejsc wskazanych przez Zamawiającego, spośród następujących: - siedziba Zamawiającego - ul. Gdańska 78 we Władysławowie, - tereny budów realizowanych przez Zamawiającego a zlokalizowane w Gminie Władysławowo, - tereny budów realizowanych w granicach woj. Pomorskiego. Zamawiający zastrzega możliwość odbioru własnym transportem materiałów budowlanych – kostka betonowa (część nr 1). Wówczas załadunek leży po stronie Dostawcy. B. Zamawiający każdorazowo będzie przewidywał zapotrzebowanie na daną budowę wysyłając pocztą elektroniczną do Dostawcy zamówienie w celu przygotowania do dostawy danej ilości materiałów budowlanych . Ilość materiałów wskazana w zamówieniu musi być przygotowana do dostawy w terminie 7 dni od daty wysłania zamówienia pocztą elektroniczną. Dostawy materiałów do miejsc wskazanych w zamówieniu będą realizowane w ciągu 2 dni od zgłoszenia telefonicznego lub e-mail przez osoby upoważnione przez Zamawiającego. Z reguły dostawy danego zamówienia będą wykonywane pełnymi transportami. Zamawiający zastrzega, że ostatnia partia dostawy danego zamówienia może być realizowana jako dostawa z niepełnym transportem. W związku z powyższym dostawca nie będzie domagał się od Zamawiającego dodatkowego wynagrodzenia związanego z dostawą kostki z niepełnym transportem. C. Cena ofertowa na dostawę materiałów budowlanych powinna obejmować; wszelkie koszty, w tym transport i wyładunek w miejscu dostawy, oraz nie może ulec zmianie przez cały okres dostawy. D. Każda dostawa musi być potwierdzona przez osobę wyznaczoną przez Zamawiającego na dokumencie WZ wystawionym przez Dostawcę. Oryginalny dokument WZ stanowić będzie podstawę odbioru jakościowego i ilościowego zamówionej partii materiału. E. Podane powyżej ilości materiałów budowlanych stanowią wielkość szacunkową, rzeczywiste ilości zamówionego materiału budowlanego mogą być mniejsze. W takim przypadku Dostawcy nie służą z tego tytułu roszczenia. Lp. Część nr 2 JM Ilość 1 Krawężnik drogowy 15x30x100 z transportem szt. 2 000 2 Opornik betonowy 12x25x100 z transportem szt. 1 000 3 Obrzeże 6x20x100 z transportem szt. 100 4 Obrzeże 8x25x100 z transportem szt. 2 500 5 Obrzeże 8x30x100 z transportem szt. 1 000 6 Płyta ażurowa MEBA gr. 10 cm z transportem szt. 2 500
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 3 – dostawy materiałów budowlanych: podsypka cementowo-piaskowa, beton towarowy.
Beschreibung: Opis: A. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć oraz rozładować przedmiot zamówienia na własny koszt do miejsc wskazanych przez Zamawiającego, spośród następujących: - siedziba Zamawiającego - ul. Gdańska 78 we Władysławowie, - tereny budów realizowanych przez Zamawiającego a zlokalizowane w Gminie Władysławowo, - tereny budów realizowanych w granicach woj. Pomorskiego. Zamawiający zastrzega możliwość odbioru własnym transportem. Wówczas załadunek leży po stronie Dostawcy. B. Dostawy materiałów do miejsc wskazanych w zamówieniu będą realizowane w ciągu ….. godz. od zgłoszenia telefonicznego lub e-mail przez osoby upoważnione przez Zamawiającego. Termin dostawy od zgłoszenia jest jednym z kryteriów oceny ofert i Wykonawca zadeklaruje okres dostawy w pkt. 2C Formularza oferty. C. Cena ofertowa na dostawę materiałów budowlanych powinna obejmować; wszelkie koszty, w tym transport i wyładunek w miejscu dostawy, oraz nie może ulec zmianie przez cały okres dostawy – dotyczy pozycji z transportem. W pozycjach bez transportu cena ofertowa na dostawę materiałów budowlanych powinna obejmować; wszelkie koszty, w tym wyładunek w miejscu dostawy, oraz nie może ulec zmianie przez cały okres dostawy. D. Każda dostawa musi być potwierdzona przez osobę wyznaczoną przez Zamawiającego na dokumencie WZ wystawionym przez Dostawcę. Oryginalny dokument WZ stanowić będzie podstawę odbioru jakościowego i ilościowego zamówionej partii materiału. E. Podane powyżej ilości materiałów budowlanych stanowią wielkość szacunkową, rzeczywiste ilości zamówionego materiału budowlanego mogą być mniejsze. W takim przypadku Dostawcy nie służą z tego tytułu roszczenia. G. Zamawiający zastrzega, że dostawy danego zamówienia w zakresie podsypek cementowo-piaskowych i betonów może być realizowana jako dostawa z niepełnym transportem tj. minimalna dana dostawa może wynosić 1,5 m3 betonu lub podsypki cementowo-piaskowej. W związku z powyższym dostawca nie będzie domagał się od Zamawiającego dodatkowego wynagrodzenia związanego z dostawą betonu lub podsypki z niepełnym transportem. H. Okres gwarancji będzie wynosił 36 miesięcy od daty dostawy. Lp. Część nr 3 JM Ilość 1 Podsypka cementowo-piaskowa 2,5 MPa (0-2 mm) bez transportu m3 10 2 Podsypka cementowo-piaskowa 2,5 MPa (0-2 mm) z transportem m3 500 3 Podsypka cementowo-piaskowa 5 MPa (0-2 mm) bez transportu m3 50 4 Podsypka cementowo-piaskowa 5 MPa (0-2 mm) z transportem m3 500 5 Beton towarowy C6/8 (0-8 mm) bez transportu m3 10 6 Beton towarowy C6/8 (0-8 mm) z transportem m3 10 7 Beton towarowy C8/10 (0-8 mm) bez transportu m3 10 8 Beton towarowy C8/10 (0-8 mm) z transportem m3 200 9 Beton towarowy C8/10 (0-16 mm) bez transportu m3 10 10 Beton towarowy C8/10 (0-16 mm) z transportem m3 10 11 Beton towarowy C12/15 (0-8 mm) bez transportu m3 50 12 Beton towarowy C12/15 (0-8 mm) z transportem m3 250 13 Beton towarowy C12/15 (0-16 mm) bez transportu m3 10 14 Beton towarowy C12/15 (0-16 mm) z transportem m3 10 15 Beton towarowy C16/20 (0-8 mm) bez transportu m3 10 16 Beton towarowy C16/20 (0-8 mm) z transportem m3 10 17 Beton towarowy C16/20 (0-16 mm) bez transportu m3 10 18 Beton towarowy C16/20 (0-16 mm) z transportem m3 10 19 Beton towarowy C20/25 (0-8 mm) bez transportu m3 10 20 Beton towarowy C20/25 (0-8 mm) z transportem m3 10 21 Beton towarowy C20/25 (0-16 mm) bez transportu m3 10 22 Beton towarowy C20/25 (0-16 mm) z transportem m3 10
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 4 – dostawy materiałów budowlanych: kruszywo kamienne, kruszbet.
Beschreibung: Opis: A. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć oraz rozładować przedmiot zamówienia na własny koszt do miejsc wskazanych przez Zamawiającego, spośród następujących: - siedziba Zamawiającego - ul. Gdańska 78 we Władysławowie, - tereny budów realizowanych przez Zamawiającego a zlokalizowane w Gminie Władysławowo, - tereny budów realizowanych w granicach woj. Pomorskiego. Zamawiający zastrzega możliwość odbioru własnym transportem. Wówczas załadunek leży po stronie Dostawcy. B. Dostawy materiałów do miejsc wskazanych w zamówieniu będą realizowane w ciągu ….. godz. od zgłoszenia telefonicznego lub e-mail przez osoby upoważnione przez Zamawiającego. Termin dostawy od zgłoszenia jest jednym z kryteriów oceny ofert i Wykonawca zadeklaruje okres dostawy w pkt. 2C Formularza oferty. C. Cena ofertowa na dostawę materiałów budowlanych powinna obejmować; wszelkie koszty, w tym transport i wyładunek w miejscu dostawy, oraz nie może ulec zmianie przez cały okres dostawy – dotyczy pozycji z transportem. W pozycjach bez transportu cena ofertowa na dostawę materiałów budowlanych powinna obejmować; wszelkie koszty, w tym wyładunek w miejscu dostawy, oraz nie może ulec zmianie przez cały okres dostawy. D. Każda dostawa musi być potwierdzona przez osobę wyznaczoną przez Zamawiającego na dokumencie WZ wystawionym przez Dostawcę. Oryginalny dokument WZ stanowić będzie podstawę odbioru jakościowego i ilościowego zamówionej partii materiału. E. Podane powyżej ilości materiałów budowlanych stanowią wielkość szacunkową, rzeczywiste ilości zamówionego materiału budowlanego mogą być mniejsze. W takim przypadku Dostawcy nie służą z tego tytułu roszczenia. G. Zamawiający zastrzega, że dostawy danego zamówienia w zakresie podsypek cementowo-piaskowych i betonów może być realizowana jako dostawa z niepełnym transportem tj. minimalna dana dostawa może wynosić 1,5 m3 betonu lub podsypki cementowo-piaskowej. W związku z powyższym dostawca nie będzie domagał się od Zamawiającego dodatkowego wynagrodzenia związanego z dostawą betonu lub podsypki z niepełnym transportem. H. Okres gwarancji będzie wynosił 36 miesięcy od daty dostawy. Lp. Część nr 4 JM Ilość 1 Kruszywo kamienne łamane C90/3 (0-31,5 mm) skandynawskie bez transportu t 1 000 2 Kruszywo kamienne łamane C90/3 (0-31,5 mm) skandynawskie z transportem t 4 000 3 Kruszywo kamienne łamane C50/30 (0-31,5 mm) bez transportu t 1 000 4 Kruszywo kamienne łamane C50/30 (0-31,5 mm) z transportem t 4 000 5 Kruszywo kamienne łamane 32-63 mm bez transportu t 10 6 Kruszywo kamienne łamane 32-63 mm z transportem t 10 7 Kruszbet max 85 mm bez transportu t 10 8 Kruszbet max 85 mm z transportem t 100
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 5 – dostawy materiałów budowlanych: piasek.
Beschreibung: Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć oraz rozładować przedmiot zamówienia na własny koszt do miejsc wskazanych przez Zamawiającego, spośród następujących: - siedziba Zamawiającego - ul. Gdańska 78 we Władysławowie, - tereny budów realizowanych przez Zamawiającego a zlokalizowane w Gminie Władysławowo, - tereny budów realizowanych w granicach woj. Pomorskiego. Zamawiający zastrzega możliwość odbioru własnym transportem. Wówczas załadunek leży po stronie Dostawcy. B. Dostawy materiałów do miejsc wskazanych w zamówieniu będą realizowane w ciągu ….. godz. od zgłoszenia telefonicznego lub e-mail przez osoby upoważnione przez Zamawiającego. Termin dostawy od zgłoszenia jest jednym z kryteriów oceny ofert i Wykonawca zadeklaruje okres dostawy w pkt. 2C Formularza oferty. C. Cena ofertowa na dostawę materiałów budowlanych powinna obejmować; wszelkie koszty, w tym transport i wyładunek w miejscu dostawy, oraz nie może ulec zmianie przez cały okres dostawy – dotyczy pozycji z transportem. W pozycjach bez transportu cena ofertowa na dostawę materiałów budowlanych powinna obejmować; wszelkie koszty, w tym wyładunek w miejscu dostawy, oraz nie może ulec zmianie przez cały okres dostawy. D. Każda dostawa musi być potwierdzona przez osobę wyznaczoną przez Zamawiającego na dokumencie WZ wystawionym przez Dostawcę. Oryginalny dokument WZ stanowić będzie podstawę odbioru jakościowego i ilościowego zamówionej partii materiału. E. Podane powyżej ilości materiałów budowlanych stanowią wielkość szacunkową, rzeczywiste ilości zamówionego materiału budowlanego mogą być mniejsze. W takim przypadku Dostawcy nie służą z tego tytułu roszczenia. G. Zamawiający zastrzega, że dostawy danego zamówienia w zakresie podsypek cementowo-piaskowych i betonów może być realizowana jako dostawa z niepełnym transportem tj. minimalna dana dostawa może wynosić 1,5 m3 betonu lub podsypki cementowo-piaskowej. W związku z powyższym dostawca nie będzie domagał się od Zamawiającego dodatkowego wynagrodzenia związanego z dostawą betonu lub podsypki z niepełnym transportem. Lp. Część nr 5 JM Ilość 1 Piasek 0-2 mm płukany bez transportu t 320 2 Piasek 0-2 mm płukany z transportem t 15 000 3 Piasek 0-4 mm siany z transportem t 20
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 6 - dostawy materiałów budowlanych: płyta YOMB.
Beschreibung: A. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć oraz rozładować przedmiot zamówienia na własny koszt do miejsc wskazanych przez Zamawiającego, spośród następujących: - siedziba Zamawiającego - ul. Gdańska 78 we Władysławowie, - tereny budów realizowanych przez Zamawiającego a zlokalizowane w Gminie Władysławowo, - tereny budów realizowanych w granicach woj. Pomorskiego. B. Zamawiający każdorazowo będzie przewidywał zapotrzebowanie na daną budowę wysyłając pocztą elektroniczną do Dostawcy zamówienie w celu przygotowania do dostawy danej ilości płyt YOMB . Ilość materiałów wskazana w zamówieniu musi być przygotowana do dostawy w terminie 7 dni od daty wysłania zamówienia pocztą elektroniczną. Dostawy materiałów do miejsc wskazanych w zamówieniu będą realizowane w ciągu 2 dni od zgłoszenia telefonicznego lub e-mail przez osoby upoważnione przez Zamawiającego. Z reguły dostawy danego zamówienia będą wykonywane pełnymi transportami. Zamawiający zastrzega, że ostatnia partia dostawy danego zamówienia może być realizowana jako dostawa z niepełnym transportem. W związku z powyższym dostawca nie będzie domagał się od Zamawiającego dodatkowego wynagrodzenia związanego z dostawą płyt YOMB z niepełnym transportem. C. Cena ofertowa na dostawę materiałów budowlanych powinna obejmować; wszelkie koszty, w tym transport i wyładunek w miejscu dostawy, oraz nie może ulec zmianie przez cały okres dostawy. D. Każda dostawa musi być potwierdzona przez osobę wyznaczoną przez Zamawiającego na dokumencie WZ wystawionym przez Dostawcę. Oryginalny dokument WZ stanowić będzie podstawę odbioru jakościowego i ilościowego zamówionej partii materiału. E. Podane powyżej ilości materiałów budowlanych stanowią wielkość szacunkową, rzeczywiste ilości zamówionego materiału budowlanego mogą być mniejsze. W takim przypadku Dostawcy nie służą z tego tytułu roszczenia. Lp. Część nr 6 JM Ilość 1 Płyty typu YOMB z transportem - podwójnie zbrojona (powierzchnia górna płyt YOMB musi być zatarta na gładko) szt. 20 000