2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mutatiedetectie
Beschreibung: Gemeente Apeldoorn wil haar informatiepositie binnen het fysieke domein versterken door inzet van een betrouwbare en toekomstbestendige mutatiedetectiedienst. Met deze dienstverlening wil de gemeente veranderingen in de fysieke leefomgeving sneller, vollediger en consistenter signaleren en verwerken. De dienstverlening draagt bij aan het verbeteren van de actualiteit en kwaliteit van de BAG-, WOZ-, BGT- en BOR-objecten. De omvang van de jaarlijkse mutatiedetectie varieert per jaar en is afhankelijk van ontwikkelingen binnen de fysieke leefomgeving. De cijfers van de afgelopen jaren geven een indicatie van de omvang van de dienstverlening. Aan deze aantallen kunnen geen rechten worden ontleend. De cijfers dienen uitsluitend ter indicatie van de omvang van de opdracht en zijn te vinden in bijlage “Bijlage met aantallen.pdf"
Interne Kennung: 6391510
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71222100 Kartierung städtischer Gebiete
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79961200 Luftaufnahmen