See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP, DOSTAWA I SERWIS FABRYCZNIE NOWEGO MOBILNEGO PRZESIEWACZA BĘBNOWEGO OBROTOWEGO
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia stanowi: zakup, dostawa i serwis 1 sztuki fabrycznie nowego mobilnego przesiewacza bębnowego obrotowego. 2) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: zakup, dostawa i serwis fabrycznie nowego uniwersalnego mobilnego przesiewacza bębnowego obrotowego służącego do przesiewania frakcji kompostowej, kory drzewnej, materiału strukturalnego, piasku, żwiru, ziemi, gliny, odpadów komunalnych itp. – 1 szt. (słownie: jedna). 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – stanowiący część III SWZ - projektowane postanowienia umowy – stanowiące część II SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 673536-2024
Interne Kennung: 8/ZP/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43411000 Sortier- und Siebmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup, dostawa i serwis fabrycznie nowego mobilnego przesiewacza bębnowego obrotowego
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i serwis fabrycznie nowego uniwersalnego mobilnego przesiewacza bębnowego obrotowego służącego do przesiewania frakcji kompostowej, kory drzewnej, materiału strukturalnego, piasku, żwiru, ziemi, gliny, odpadów komunalnych itp. – 1 szt. (słownie: jedna). 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – stanowiący część III SWZ - projektowane postanowienia umowy – stanowiące część II SWZ.