657044-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Reinigung von Abwässerkanälen – Raamovereenkomst reinigen en inspecteren van rioleringen en bijbehorende assets op eigen terreinen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst reinigen en inspecteren van rioleringen en bijbehorende assets op eigen terreinen
Beschreibung: De opdracht die met deze aanbestedingsprocedure wordt aanbesteed betreft een raamovereenkomst voor het reinigen en inspecteren van rioleringen en bijbehorende assets op eigen terreinen van opdrachtgever. Deze werkzaamheden vallen onder de cpv-code 90470000-2 (diensten voor rioolreiniging). Dit betreft een dienst. HVC is voornemens via de raamovereenkomst de deelopdrachten te verstrekken. De scope van de raamovereenkomst bestaat in grove lijnen uit: Werkzaamheden van algemene aard; Reinigen en inspecteren van het terreinriool; Reinigen en inspecteren kolken en lijngoten; Reinigen en inspecteren olie- benzineafscheiders; Reinigen en inspecteren vetafscheiders; Reinigen en inspecteren septic tanks; Preventief onderhoud rioolgemalen; Correctief onderhoud rioolgemalen; Storingsdienst 24/7 voor calamiteiten. Bovenstaande onderdelen betreft een niet uitputtende opsomming in grove lijnen. Voor een verdere specificatie wordt verwezen naar de uitwerking in het programma van eisen en de daarbij behorende bijlagen ten behoeve van de aanbesteding.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90470000 Sewer cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000