See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 65 szkoleń zawodowych – w części dla OISW w Warszawie”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia maksymalnie 65 cykli szkoleń zawodowych na terenie jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie
Vorherige Bekanntmachung: 426025-2025
Interne Kennung: OI.FERS.2230.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Hydraulik
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 5 cykli szkoleń w zawodzie Hydraulik na terenie jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie
Interne Kennung: Część 1
Menge: 5 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Technolog robót wykończeniowych w budownictwie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 29 cykli szkoleń w zawodzie Hydraulik na terenie jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie
Interne Kennung: Część 2
Menge: 29 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Glazurnik
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 8 cykli szkoleń w zawodzie Hydraulik na terenie jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie
Interne Kennung: Część 3
Menge: 8 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Brukarz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 3 cykli szkoleń w zawodzie Hydraulik na terenie jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie
Interne Kennung: Część 4
Menge: 3 Stück
Los: LOT-0005
Titel: Barber
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 6 cykli szkoleń w zawodzie Hydraulik na terenie jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie
Interne Kennung: Część 5
Menge: 6 Stück
Los: LOT-0006
Titel: Wizaż i stylizacja paznokci
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 7 cykli szkoleń w zawodzie Hydraulik na terenie jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie
Interne Kennung: Część 6
Menge: 7 Stück
Los: LOT-0007
Titel: Florystyka
Interne Kennung: Część 7