2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud Noodstroomaggregaten DIG-12553
Beschreibung: Onderhoud Noodstroomaggregaten dient minimaal te geschieden volgens onderhoudsvoorschriften van de fabrikant en in combinatie met de modus operandi. Het gaat om NSA’s op verschillende locaties, zowel op het hoofdkantoor als op diverse buitenlocaties. Het gaat momenteel om 16 NSA’s, 2 dieselpompen en 5 mobiele NSA’s. De NSA’s zijn globaal in 5 groepen in te delen: 1. Boezemgemalen NSA’s 2. Watersysteem NSA’s a. Vaste NSA’s b. Mobiele NSA’s 3. Zuiveren NSA’s 4. Kantoor NSA’s De Overeenkomst zal worden aangegaan voor een periode van twee jaar met een optie tot verlenging onder gelijkblijvende voorwaarden.
Interne Kennung: DIG-12553
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532300 Reparatur und Wartung von Generatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31127000 Notstromaggregat
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1 Onderhoud Noodstroomaggregaten
Beschreibung: Onderhoud NSA's dient minimaal te geschieden volgens onderhoudsvoorschriften van de fabrikant en in combinatie met de modus operandi. Het gaat om NSA’s op verschillende locaties, zowel op het hoofdkantoor als op diverse buitenlocaties. Het gaat momenteel om 16 NSA’s, 2 dieselpompen en 5 mobiele NSA’s. De NSA’s zijn globaal in 5 groepen in te delen: 1. Boezemgemalen NSA’s 2. Watersysteem NSA’s a. Vaste NSA’s b. Mobiele NSA’s 3. Zuiveren NSA’s 4. Kantoor NSA’s
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst zal worden aangegaan voor een periode van 24 maanden met een optie tot verlenging onder gelijkblijvende voorwaarden voor 4 x 12 maanden.