657102-2025 - Ergebnis
Polen – Natriumkarbonat – Kwaśny węglan sodu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKwaśny węglan sodu
BeschreibungKwaśny węglan sodu (dodatek do paszy dla zwierząt) w ilości 2000 kg, (w workach 25 - 30 kg), magazyn Wytwórnia Pasz w Robczysku - ZD Pawłowice. Masa całkowita palety z workami - max.1000 kg. Na potwierdzenie informacji w/w parametrów jakościowych produktu Zamawiający wymaga załączenia do oferty przedmiotowego środka dowodowego w postaci atestu jakości produktu lub inny dokument potwierdzający równoważność produktu. Do każdej dostawy należy dołączyć atest jakości produktu. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Vorherige Bekanntmachung552951-2025
Interne Kennung201/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24313310 Natriumkarbonat
5. Los
LosLOT-0001